Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van étterembe járni?

Mi értelme van étterembe járni?

Figyelt kérdés
Egy kifőzdében finomabbat csinálnak (és többet) mint egy drága étteremben, de az interneten lévő millió recepttel is jókat tud főzni az ember. Meg persze drága. Én úgy látom az étterem egy felesleges idő- és pénzköltés.
2015. febr. 3. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Enni is felesleges pénzköltés, mert úgyis kisz@rod és lehúzod a wc-n.


Sőt, megszületni is felesleges volt, mert úgyis meghalunk!

2015. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem minden nap jár étteremben, általában inkább ha valamit ünnepel. Persze el lehet menni mondjuk a házassági évfordulón a kifőzdébe is, de azért egy étterem kicsit hangulatosabb.

Persze, lehet otthon is főzni, hangulatot csinálni. De mikor vagy tíz éve már szinte minden nap, mikor késő délután hazaérsz a munkából, kétfogásos kaját főzöl a családnak, hidd el, jólesik, ha van néhány olyan alkalom, mikor kiszolgálnak egy étteremben.

2015. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az étterem elegánsabb, mint egy gyorsétterem.
2015. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

- Kimozdulsz otthonról

- Többet költesz, esetleg ha puccosabb helyen vagy, emiatt nagyobb embernek érzed magad

- Nem kell főzni, eléd rakják az ételt

- Nem kell mosogatni, elpakolni, pihenhetsz egyet


Pár lehetőség. Szoktak akciós napok is lenni tudtommal, bár én sem járok étterembe.

2015. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én amúgy is utálok emberek közt nyilvános helyen enni, ahol bámulnak, nem is esik jól az étel ilyen helyeken. Arra se vágyom, hogy körülöttem ugráljanak és kiszolgáljanak. Úgyhogy én soha nem járok. :D
2015. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod, ízlések és pofonok.

Én például nem szeretek étterembe járni. Számomra az evés egy olyan szükséglet, amivel nem szeretek körülményeskedni. Emellett jobban szeretem az általam megszokott ételeket úgy elkészítve, ahogy én szeretem. :-)

Más meg másképp látja ezeket a dolgokat. Van, akit feldob, hogy elegáns környezetben ehet. Én inkább a laza, otthonos, kényelmes környezetet preferálom. Nem vagyunk egyformák.

2015. febr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csak 2 esetben nem járok étterembe:

-ha éhes vagyok, mert éhen döglök, mire megkapom a kaját

-ha nem vagyok éhes, mert akkor minek?


egy talpon álló kolbászsütőnél nincs jobb, ha kirándulás vagy nyaralás van.

2015. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!