Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme ilyen fiúval járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen fiúval járni?

Figyelt kérdés

14évesen jöttem össze barátommal és most vagyok 16. (Baratom is 16éves)

Először is az a leg nagyobb bajom vele hogy ha össze veszünk egyből rá ír más lányokra,én ezt a kapcsolatot komolyan gondolom meg állítólag ő is..de akkor miért csinálja ezt? Meg ő izmos és ha össze veszünk küld képeket mas lanyoknak a testerol:)...

Aztán olyanokat lát bele a dolgokba amik nincsenek..mondjuk hamarabb megyek be a suliba es pasizok,vagy hazudok,vagy bármibe képes bele látni azt ami nincs..

Szinte minden nap veszekszünk mindenen..

Mindig fel idegesít..

Szeretem meg kötödök hozzá, ő is szeret

A komunikálció sem a legjobb a kapcsolatban

Mind kettőnknek ez az első kapcsolata

Egyáltalán nem érzem azt hogy együtt vagyunk,nem megyünk sehová,nem csinalunk együtt semmit szünetbe uncsijával akar lenni szilveszterkor haverjával.. Eléggé el hanyagol. Nem bokól meg semmi és hiányoznak nekem ezek a dolgok. (Meg értem hogy a baratok is fontosak, de ha bármikor megy valahova vasarolni,kajalni stb nem engem hív hanem a haverjait.)

Ilyen helyzetbe mit érdemes tenni?:/


(A helyes irásomét elnézést elég feszéjezett vagyok baratom miatt mert össze vesztünk mostis)



2014. dec. 12. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
gyerekek voltatok mikor összejöttetek. szerintem te is látod, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2014. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már az első 4 sor alapján úgy tűnik, hogy ennek a kapcsolatnak vége (kellene, hogy legyen).

Nem érzed jól magad, ő meg gyakorlatilag fütyül rád.

2014. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
felejtős
2014. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ennek így nincs értelme. találsz olyat akivel nem kell veszekedni, és aki nem csajozik melletted...
2014. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, de a leírtak alapján nem is jársz vele.
2014. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet nem erről szól, hogy nem bízik benned, veszekedtek stb.

De hát, ti még gyerekek vagytok.


Ha jót akarsz magadnak, ott hagyod.

2014. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem éri meg ebbe a kapcsolatba több energiát pazarolni

hagyd ott

2014. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha sokáig így folytatod, magadtól veszed el a lehetőséget egy jobb kapcsolatra. Szerintem már elég sokáig húztátok és nem akarom, hogy tönkre tedd magad. Már annyiszor mondtam, hogy találsz jobbat és szeretleeeeeek. <3


Hajni. :)

2014. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Hajni : imadlaaak<33

2014. dec. 12. 11:00
 10/11 anonim ***** válasza:
2 évet elpazaroltál az életedből egy olyan pasira, aki nem érdemelte meg. Tanulj az esetből és lépj tovább.
2014. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!