Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági tanácsadásra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági tanácsadásra van értelme járni?

Figyelt kérdés
A párom azért akar arra járni hogy én változzak meg és általam legyen jobb a kapcsolat. Miközben nekem is vannak vele próblémáim pl.az hogy hagyja hogy az anyja bele szóljon a pénztől kezdve a gyerek válalasig. Az is probléma hogy folyton bele szol a háztartástol kezdve mindenbe (maga a párom is) és nem értem mi a jó abban hogy ùgy alszik hogy az ágy egyik végén én a másik végén nem szeret összebujva aludni pedig én annyira szeretném hiányzik a gyengédség és az intimitás a kapcsolatunkbol.

2015. jan. 25. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ketten nem tudjátok megoldani a dolgokat, akkor segíthet egy szakember. Szerintem érdemes megpróbálni, hátha segít,különösen hogy mindkettőtöknek van problémája a másikkal.
2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így nem.
2015. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A helyedben odaszólnék a férjednek,hogy azért lenne neked is ott keresnivalód.:)

Mondjuk az már pozitívum,hogy egy férfi akár erre is elmegy,mert nagyon sokan nem teszik meg.Szerintem próbáljátok meg,nem vesztetek vele semmit.

2015. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kettessel értek egyet, azaz azzal, hogy így nem.

A párterápia nagyon hasznos dolog, és én biztos vagyok benne, hogy nagy segítség tud lenni. DE csak akkor ha két intelligens, kapcsolaton javítani akaró ember megy el rá. A te szavaidból nem ez tűnik ki, ne haragudj...


Ezt különben kifejtenéd bővebben?

"bele szol a háztartástol kezdve mindenbe (maga a párom is) " Ha közös az a háztartás, miért veszed párod véleményét beleszólásnak? A 21. században az ember lánya alapból is a párjával együtt vezeti a háztartást, nem?

2015. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hiába vagyunk a 21-ik században mert a párom nem tud dönteni semmiben sem, az anyja bele szol sok mindenben ahelyett hogy meg védene azzal ért egyet a szavaival mást mondd mint amiket tesz és sokszor letagad dolgokat ezek miatt állandoan össze hasonlit az anyjával sexuállis gondjaink is vannak mert nem csináljuk olyan gyakran mint lehetne és nem érzem magamat kivánatosnak se miatta nem beszélve hogy elvesztettem az önbizalmamat is. Folyton azt várja el hogy versengjek az anyjával hogy én jobb vagyok nála avagy sem nekem ez az élet nem kell!!! Mert nem normális! Akor ő mért nem akar veesengeni az apámmal ennyi erővel igy lenne korrekt.
2015. jan. 25. 22:52
 6/12 Bence_ ***** válasza:

Első körben magadban nézz szét, hogy TE mit tehetnél a kapcsolatodért.

Menjetek szakemberhez, mert ő ért ehhez.

Készen állsz arra, hogy megfogad a tanácsait, változz?

2015. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Húha! Persze, menjél csak!

Ahogy olvasom, az alapprobléma az, hogy ő nem szakadt le még anyuciról. Legalább szakembertől is hallja majd, hogy fel kell nőnie, és nem Rád hárítani a felelősséget.

Azért számíts rá, hogy nem lesz képes majd megbirkózni a hallottakkal, ami a kapcsolatotok kárára mehet. Bár a mostani helyzet sem jobb szerintem, én egy "anyucival kibővült baráti közösség"-nek nevezném.

Van testvére a srácnak? És a mamának férje? Esetleg korán meghalt a párod apukája és a mamával ketten maradtak?

2015. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs testvére és az apja 12évesen halt meg. És mostoha apja sem volt sosem.
2015. jan. 26. 16:54
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Így már minden világos,kérdező.
2015. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Kérdés és komment írásánál javaslom a központozást, azaz a vesszők, pontok, nagybetűk használatát. Legalább minimális szinten! Most komolyan! ez gáz, hogy keményen meg kell küzdeni a mondanivalód értelmezéséért.


Amúgy nem hiszem én sem, hogy ezeken egy párterápia segíthetne... Talán korábban kellett volna gondolni rá. Minden esetre egy próbát megérhet.

2015. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!