Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó felelősséget vállalni?

Miért jó felelősséget vállalni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
az életedért
2015. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért? Mivel lesz jobb?
2015. febr. 4. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a felelősségek nagy része csak probléma az emberek számára. Meg azoknak akiknek bajuk lesz a felelősség elhanyagolásából.
2015. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is. De egy családalapítás tömören ezt jelenti, mégis mindenki megteszi. Miért?
2015. febr. 4. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog a felelősség, ha önként vállalod.


Viszont az emberek többsége nem tekinti felelősségnek a gyereket. Azt mondják, de nem fogják fel, különben nem mernének gyereket vállalni.

2015. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem személyiségfüggő. Én munkahelyen imádok felelősséget vállalni,de családban már nem annyira.Viszont volt olyan kollégám,aki iszonyat egyszerű feladatokban sem volt hajlandó döntést hozni,annyira félt a felelősségtől.
2015. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam én is és arra jutottam, hogy:

A felelősség teher, tehát alapvetően nem jó. Amit a felelősségvállalás révén el lehet érni az jó lehet. Ilyenkor kell mérlegelni, hogy érdemes-e vállalni a felelősséget.

2015. febr. 8. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!