Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az ember szemeiből...

Szerintetek az ember szemeiből ki lehet következtetni, hogy mennyire jó vagy rossz az adott személy? Pl. Egyik ismerősömnek azt szokták mondani, hogy olyan nyugtató szemei vannak, egy másiknak pedig azt, hogy ölni tudna velük.

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 05:48
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem, a szem nem egy képeslap vagy mesekönyv, bár vannak kutatások, amiknek tudatában egy-két dolgot kilehet "olvasni". A bibliában és egyes keleti gondolkodásban is felmerül, de értelmes dolgot maximum testbeszédből tudsz leszűrni, azt sem biztosra.


Imádom azokat is, mikor szemszín alapján kategorizálnak különböző bulvárlapok szutykai, mikor semmi értelme nincs.

2015. febr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én bárkinek a szeméből megmondom,hogy cigány-e az illető,akármilyen fehér bőre van.De azt hogy jó vagy rossz ember,nem.
2015. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2015. febr. 8. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En rogton a szemet nezem. Tobbszor bebizonyosodott, hogy ha a szemek nem voltak szimpatikusak, nem erdekelt az illeto, akkor jo dontes volt, jobb, hogy nem is tartozott a tarsasagomhoz.
2015. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát te szem szerint szelektálsz? Wow.
2015. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a szemek szerint itelkezem, es mindig is bevalt.
2015. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Egy rakás sorozatgyilkos képét láttam már, akiknek kedves, megbízhatónak tűnő arca és szeme volt... mégis gyilkosok! Nem lehet ilyet megállapítani valaki szeméből!
2015. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Nekem mindig azt mondják, hogy, ha akarnék se tudnék mérgesen vagy gonoszul nézni. Megpróbáltam és kiröhögtek. Ettől függetlenül sok ember van, akiket megtudnék fojtani egy kanál vízben, hiába tűnök a nézésem alapján egy" ártatlan, kedves, bűbájos teremtésnek". 24/L
2015. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok nagyon kedves és jó embernek tűnő embert ismerek, akiknek pl a szemük is jóságról árulkodik, de aztán csalódások voltak. A tettek alapján kell figyelni az embereket és persze kitartónak és türelmesnek is kell lenni a másik megismerésében. De valaki ösztönből rá tud érezni erre és a szemből is ki tudja olvasni, hogy ki milyen, van ilyen is. Naív és jó indulatú emberek hátrányban. :)
2017. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!