Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok mondani jó altató/nyugt...

Tudtok mondani jó altató/nyugtató recept nélkül kapható gyógynövényes gyógyszereket amitől lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés
Egy hete 4 órákat tudok aludni.Egyre fáradtabb vagyok meg ideges.Napközben nem iszok koffeines italokat, meg sokat tornázok hátha elfáradok estére.Hiában iszom gyógynövényes teákat semmit nem használnak.): Tudtok mondani jó altató/nyugtató recept nélkül kapható gyógynövényes gyógyszereket amitöl újra tudok rendesen aludni?

2013. okt. 13. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Valeriana relax. Édesapámmal ugyan ez van, neki bevált.
2013. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
citromfűtea
2013. okt. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az anyag (gyógynövény, gyógyszer) nem gyógyít, csupán elfedi a problémát. Gyógyulni akkor fogsz, ha teszel valamit magadért, például relaxálsz:


https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2013. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sedatif pc

Nekem használt.

2013. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nervenfplege. nagyon hatásos (nekem legalább is) én éjszakás munka után szoktam szedni hogy a világos ellenére tudjak aludni! 2-3 szem nyugodtan bevehető,(nekem 1 is elég szokott lenni) és garantáltan alszok tőle!
2013. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valeriana...de nezz utanna a neten az alvasi higenianak!...lehet, hogy nem tartod be valamelyik szabalyt...
2013. okt. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teában a citromfű-levendula a nyerő nálam, nekem a Sedatif nem használt. Macskagyökér, orbáncfű tea is jó. Átmenetileg altatót is szedhetsz (háziorvos felírja), hogy nehogy kialakuljon egy komoly alvászavar nálad, de elég 2-3 napig szedni, eddigre kialszod magad és utána hagyd el.
2013. okt. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sunnyside válasza:
A ReDormin, az gyógynövény alapú gyógyszer. Magas a hatóanyag tartalma, macskagyökér és komlótoboz kivonatot tartalmaz.. nekem használt, mielőtt elkezdtem szedni nagyon nehezen aludtam el, és többször felébredtem, volt hogy hosszabb időre.. és sajnos az eredménye is érezhető volt, kimerülten,elég nehezen vettem a napközbeni akadályokat.. De persze érdemes több oldalról megközelíteni a problémát, érdemes néha időt szakítani a relaxációra is (kinek a melegfürdő relax zenével, kinek a meditáció), meg egy kis testmozgás sem árt a szervezetnek.
2014. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!