Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne kezdjek el sírni...

Hogyan ne kezdjek el sírni sportolás közben?

Figyelt kérdés

Ha futok/ bicajozom , akkor mindig nagyon szomorú leszek (nem tudom miért) és elkezdek sírni. Rengetegszer kellett emiatt abbahagynom a sportot, de nem tudom miért van ez. Metált hallgatok közben, tehát még a zene se olyan érzelmes, és mégis :( Én már megőrülök! Valami tipp? társsal nem tudok elmenni, mert se barátaim, se pasim sincs.

köszi!



2014. szept. 10. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Próbáld meg valahogyan visszatartani, olyan zenét hallgass, ami felvidít, energikus, és gondolj szép dolgokra. Lehet, hogy közben a lelked mélyén az is zavar, hogy egyedül mész sportolni. Én egy időben mindig elkezdtem sírni, ha az esti/éjszakai hóesést néztem.
2014. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Figyu, nem csak arról van szó, hogy a menetszéltől könnyezel? És a szomorúságot csak mellé képzeled?
2014. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nem a menetszéltől, mert tényleg sírok, úgy jön mint vmi roham :/ próbáltam vidám zenéket is, de az se jött be

2014. szept. 10. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális dolog. :S
2014. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak sport közben?
2014. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tudom, h nem normális, de egész nap tök vidám vagyok, de ha felülök a bringámra vagy lemegyek futni, akkor hirtelen a kedvem mintha lezuhanna és szomorú leszek majd sírok, de olyan erősen, h még a gyomrom is belefájdul. Nem értem miért, pedig imádok futni is meg bicajozni is.
2014. szept. 10. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy feltételezés, de induljunk ki a bicajozásból, mert én a kettő közül inkább azt űzöm.

Na szóval ami közben tekerek minden féle dolgokon gondolkozok, az élet kis és nagy dolgain, meg hasonlókon, talán kicsit nevezhetjük ezt "meditálásnak" is.

Lehet Te is kikapcsolódsz és elmerengsz és közben a magáény érzése eluralkodik rajtad. Ezt az alábbi mondatból szűrtem le:

"mert se barátaim, se pasim sincs. "

2014. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elképzelhető, h a magány miatt, mert futásnál sok emberrel találkozom :/
2014. szept. 10. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Miért nem próbálsz meg ismerkedni olyan futókkal akiket sokat látsz és ránézésre szimpatikussak? Aztán lehet, találsz olyan embert is akivel szívessen együtt futsz/tekersz? :) (Mondjuk én a bicajozást egyedül szeretem inkább űzni)

2014. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi ! Majd ha megemberelem magam, akkor talán kipróbálom!
2014. szept. 10. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!