Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy osztálytársam kérdezett...

Egy osztálytársam kérdezett tőlem olyat hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
... miért van az hogy távolabbi emberekkel bunkó amikor nem akarja? Az én válaszom az volt hogy: Nagyon. Csak ha nem direkt akkor ez neked egy reflex és ez nem jó. Szerintetek mit kellett volna mondanom? Jóban vagyunk és nem alartam megbántani.

2015. febr. 12. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor most olvasd el szépen a kérdésedet újra, és ha rájöttél, hogy érthetetlen, és megfogalmazod újra, akkor majd tudunk is rá érdemben válaszolni.


Olyan, mintha ezt írtad volna ki:

-Miért van az, hogy az ég kék, a fű meg zöld?

-Krumpli.

2015. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés...
2015. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Értelmetlen a kérdés de nem attol nem kell gonosznak lenni más emberekkel kedves első válaszoló. Akkor máshogy mondta. Változtatok: Egy osztálytársam kérdezett tőlem olyat hogy miért van az hogy távolabbi emberekkel bunkó amikor nem akarja? És mennyire bunkó? Ez már megfelel? Amúgy ez egy kérdés és nem kötelező válaszolnotok szóval ne szívd úgy mellre kedves első válaszoló. Elég annyi is h értelmetlen a kérdés.
2015. febr. 13. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem szívtam mellre, de tényleg nem tudtam kibogozni. És mivel értelmetlen volt, gondoltam senki nem fog tudni rá válaszolni. Most, hogy kijavítottad, már érthető a történet, és el is mondom, hogy mit gondolok.


Szerintem helyesen tetted, hogy megmondtad az igazat, amennyiben tényleg bunkó olyanokkal, akiket nem ismer. Ha erre rájön, és megpróbál rajta változtatni, akkor megkönnyíti a saját életét. Ha esetleg újra kikéri a véleményedet, vagy úgy jön a sora, akkor mondd el, hogy szerinted min változtathatna.

2015. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazad van hogy értelmetlen volt csak nem a teljes kérdését írtam le és így nem volt egyértelmű a dolog. Jó hogy vannak olyan emberek akik normálisan tudnak gondolkodni, mert ilyennel nem sokkal volt szerencsém. Amúgy te mit mondtál volna neki?
2015. febr. 13. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj, nem jó embertől kérdezed, mert én borzasztó konfliktuskerülő vagyok, és hajlamos vagyok sokat szépíteni a dolgokon, csak hogy ne bántsam meg a másikat. De szerintem valami ilyesmit mondtam volna:

,,Hát igen, már én is észrevettem, hogy nem vagy néha valami kedves. De miért nem?"


Belőlem biztosan kibukott volna a kérdés is, hogy miért érzi úgy, hogy rögtön támadnia kell a másikat.


Szerintem a helyzet váratlanságához képest okosan válaszoltál, aztán már csak rajta áll, hogy mit kezd ezzel :)

2015. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!