Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik osztálytársam (14/L)...

Az egyik osztálytársam (14/L) annyira boldog ember, hogy néha nem tudom, hogy tényleg százas e? (LENT)

Figyelt kérdés
ha 1est kap boldog, ha intőt kap boldog (mellesleg azért erre nem szokott büszke lenni) reggel hajnali fél 8kor (is) boldog, komolyan nincs a világon még egy ilyen ember..ha az igazgatónő ordítozik vele belül megijed de kívűl majd megszakad a röhögéstől..és igazából jó jegyei vannak, mert tényleg úgy okos lenne, de annyira bolond, hogy tényleg nem tudom, hogy ez normális e?

2014. nov. 2. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem százas, de tudja, hogy az életet csak így lehet kibírni.
2014. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Átérzem.. én gimibe szopok ilyen osztálytárssal ... ő azon is nevet és boldog ha mi könyörgünk neki hogy fürödjön meg mosakodjon meg, vagy mossa ki a ruháit vagy mosson hajat...Volt olyan hogy egyik dolgozatba azt írta hogy : " Nem volt kedvem erre a kérdésre válaszolni ! " ...De ö is iszonyat okos ... leginkább töriből .. szerintem valami agyi probléma lehet... mint a te osztálytársadba mint az én osztálytársamba.
2014. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ő fürdik azért maradjunk ennyibe, hogy teljesen más a te osztálytársad és az én osztálytársam ..:)
2014. nov. 2. 20:58
 4/16 anonim válasza:

Szerintem próbálja így kompenzálni a rossz dolgokat..

Ezzel vigyázni kell, ha nem engeded ki a valós érzéseid akkor azok előbb-utóbb föl fognak emészteni, és nem fogod jó helyen végezni.. :/

2014. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek. Szerintem sem kell annyira stresszelni. Kaptam egy 1est, oké..Jobb lesz attól, ha most elkezdek sírni, vagy idegeskedni miatta? Nem. Inkább mosolygok rajta egyet, következőre tanulok, és megírom 5ösre. Nem kell feleslegesen stresszelni.


Egy apró kérdés: fél 8 az mióta hajnal? :D Az már bőven reggel.

2014. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, hogy jót röhögtem, mert kaptam egy egyest. Na és? Az élet nem tovább, minek idegeskedjek.

Igaza van az osztálytársadnak, így kell élni!

Én is belekötnék abba a hajnali fél 8-ba. Lehet, hogy te még aludnál akkor, és még úgy érzed korán van, de attól az már vastagos reggel. 6-tól már reggel van, legalábbis nálam.

2014. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de nem ő folyton boldog és nevet. FOLYTON. egyik reggel látom ahogy megy az utcán és így előre a levegőbe mosolyog ..
2014. nov. 3. 19:54
 8/16 anonim válasza:
100%
Akkor lehet, hogy tényleg tudja mi az igazi élet :D
2014. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátrián egy beteg sem mosolyog és nagy százalékuk nem érti a viccet, azaz a te barátod semmiképpen sem bolond.
2014. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ki beszél itt pszichiátriáról?
2014. nov. 9. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!