Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is ilyen ember fiatal...

Van más is ilyen ember fiatal férfiként vagy csak elenyésző számban?

Figyelt kérdés

Mielőtt leírnám, remélem, hogy lesz értékelhető válasz is.

Az ismerőseim, akik csípnek, azt gondolják, hogy remek ember vagyok, mert egészséges, erős és intelligens vagyok-legalábbis szerintük. Ezért nem is gondolnák, hogy milyen lelki viharaim vannak belül.

Az a helyzet, hogy belül nem tartom magamat valami sokra. sokkal kevesebbet értem el, mint szerettem volna. A közösségi megbecsülésem nagyon alacsony. Emellett nem értek a nőkhöz sem és emiatt egyedül is vagyok. Egyszóval nem egy rózsás a helyzetem.

Ezt most tényközlésként írtam le, más célja nincsen.

Az érdekelne, hogy mennyire jellemző ez a jelenség?Amikor kívülről látszólag minden egy boldog, elégedett életre predesztinálna valakit, de belül ez nincs így?



2015. febr. 13. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen van, nemcsak férfiakban,hanem nõkben is.

Fõleg jellemzõ az olyan emberekre ,akik kivülrõl vidámnak látszanak, közben belülrõl elégedetlenek.Ugyanis az emberekbe bele lett vésve,hogy mindig mosolyogni kell, az igazi énedet a mosollyal elnyomod.

2015. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se szoktam semmilyen érzésemet kimutatni. Kívül mindig mosolygok jó kedvűnek tűnök de ami belül kavarog az kibírhatatlan. Állandóan változnak az érzéseim és többnyire magam alatt vagyok szomorú és társ hiányában üres fájdalom. De nem osztom meg senkivel az érzéseimet mert akkor mindenki csak cseszeget és nem veszi komolyan amit mondok. Így marad az egyszerű álarc és a belső vihar. Ez van 24/F
2015. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, én is ilyen tipusu vagyok.Nem szeretem kimutatni, hogy belül mennyire szomoruság fog el,hiszen minek örüljön más az én elégedetlenségemnek,ugysem oldja meg helyettem senki sem.Azt mondják,bármennyire is vérzik a szived,akkor is nevess!Nem könnyü!
2015. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van!
2015. febr. 13. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van. Valójában szerintem szinte mindenkinél így van. 23f
2015. febr. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Önmagad értékét édesapádtól ismerhetted(volna)meg,ha erre édesapád figyelmet fordított volna.

Kapcsolatépítési készségedet édesanyágnak kellett volna kiépítenie.

Minden bizonnyal,szüleid túlzottan elfoglaltak voltak az élet körülményeivel,és legértékesebb kincsükre-rád-nem volt elég idejük,figyelmük.


Önértékelésed helyre kell tenned,és meg kell tanulnod kapcsolatokat építeni.

Ha bármiben akarsz ötleteket, csak szólj!

2016. jan. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!