Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a fiatal nok (25 ev...

Azok a fiatal nok (25 ev koruliek) miert hiszik azt, hogy valaki attol szamit tobbnek, hogy majdnem minden nap valami uj cucca van?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen csaj ismerosom van, akik kizarolag ruhakat vesznek maguknak, cipoket, szepitkezesi cuccokat.

Az alapjan itelik meg az embereket, hogy mennyi es milyen ruhaja van az illetonek.

Ha egyszeru sotetkek, fekete ruha van valakin, azt meg se nezik, ha meg igen, akkor lenezoen.

Ha valami jobb cucca van, azt megnezik ugyan, de ha legkozelebb is az van rajta, akkor elkonyvelik, hogy ennek csak 1 ruhaja van.


2015. febr. 4. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A nőknél mintha genetikailag kódolva lenne az anyagiasság. Akinek több van = tehetősebb (pasi esetében pedig sokkal jobbválasztás mint a többi)
2015. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább a fiatalabb lányokra jellemző, bár én akkor sem voltam ilyen. 25 évesen én épp a lakásomat vettem, nagyon spóroltam, alig költöttem ruhára....:) Most 28 vagyok, végre kezdek helyrejönni anyagilag, megint van megtakarításom, lassan végre egy kicsit magamra is tudok költeni, persze mértékkel.
2015. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a felük nem is szeretne ilyen lenni, csak nem akarják, hogy ők is kapjanak a lesajnáló pillantásokból. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, teljesen aranyos, visszafogott, csak lelkileg elég gyenge és nagyon meg akar felelni.


Én is voltam egy ideig ilyen társaságban, sosem szóltak meg, de elég rosszul éreztem magam közöttük, megértem ha valaki be akar olvadni ha minden nap ilyen környezetben kell lennie.


Lehet amúgy az az új cucc turkálóból is, anyukám pl. kissé megszállottja a kilós turiknak, 200 Ft körül vesz egy-egy felsőt, magának és nekem is. Szóval én is mentem már két naponta "új" ruhában mikor volt pár jó fogása:)


Nem ellened akarok beszélni, mert tudom amúgy, hogy mire gondolsz, csak igyekszem kicsit másképp nézni a helyzetet, mert pl. velem is volt már olyan, hogy teljesen flegmának meg lenézőnek láttam egy lányt, aztán jobban megismertem, és kiderült, hogy teljesen félreértettem az arckifejezéseit, viselkedését, és szinte legjobb barátnők voltunk pár évig :)

2015. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!