Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a gázmaszkoktól?

Miért félek a gázmaszkoktól?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám ezt legyőzni? Minden ilyen, hasonló dologtól félek, már odáig fajult ez, jogy rémálmaim vannak...

13/L



2015. febr. 14. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kisebb korodban megijedtél tőle és azóta rossz emlékként kísért. Általában a gázmaszkok formáját úgy tervezik, hogy szándékosan ijesztők legyenek, ezzel is félemlítve az ellenséget. II.vh. után készültek gyerekek részére direkt barátságos színűek is. Szerintem amikor láttad először nem tudtad, hogy mi az és rossz dolgot társítottál hozzá, ami a mai napig fent áll.
2015. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Előző életedben gázmaszk voltál.
2015. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lehetséges, egyébként, tavaly nyáron voltunk a Budapesti Sziklakórházban. Nem számítottam rá, hogy ott is lesznek. Azelőtt is féltem tőlük, de azóta még jobban! Sőt azóta már még a kórházaktól is tartok! Főleg, a röngentől! Uhhh.

Minél idősebb vagyok, annál jobban erősödik bennem ez a félelem. Pszichológushoz meg nem szivesen mennék, ha egyáltalán lehet ilyennel menni. Előre is köszi a válaszokat, és neked is 1.válaszoló. :)

2015. febr. 14. 10:49
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ebbe semmi meglepő. Ebbe a korba minden féle rémálmot lát az ember. Majd ha túl leszel ezen a (pisis) korszakon lehet hogy magától rendbe jön.
2015. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet és akkor rá fogsz jönni, hogy semmi ilyesztő nincs benne.
2015. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ami azt illeti, tényleg elég ijesztőek, de még mindig jobb a Te gázmaszk fóbiád, mint az én pókfóbiám. A gázmaszknál legalább biztosan tudod, hogy nem mászik be a cipődbe, vagy bújik az ágy mögé... :)
2015. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Alapvetően, nem egy barátságos dologról van szó, természetes reakció ha kicsit tartassz tőle. Nálad egyszerűen erősebb ez az érzés mint ami szükséges lenne. ha úgy láttad, hogy eleve nem tudtad, hogy mi az, mire való tovább erősíthette ezt. Mindenféle félelemmel lehet szakemberhez fordulni, de szerintem nálad ne ez legyen a legelső.
2015. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is borzasztóan félek tőlük vagyis inkább az ismeretlentől, hogy ki van alatta, mi a története.. (Eddig csak történelmi dokumentumfilmekben láttam.)
2015. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Doctor Who első évadát meg ne nézd, mert aludni se fogsz utána.
2015. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fú, nagyon köszönöm a válaszokat! :) Pisis korszaknak nem nevezném.. Oké, nem vagyok még 20 éves, de attól már nem vagyok 5 sem.

Nem terveztem megnézni a Doktro Who-t, vagy micsodát. :)

Nos, remélem, valamikor ,,kinövöm,, ezt. Egyébként, a pókoktól én is félek, meg klausztrofóbiám is van. Liftekbe be se szállok, inkább a lépcsőt használom... :)

Köszi a válaszokat, és még várok is párat! :D

2015. febr. 14. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!