Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a halaktól hogy győzzem le?

Félek a halaktól hogy győzzem le?

Figyelt kérdés
ez már egy régi elfelejtett dolog nálam, de 17 évesen a tesóm épp halat evett, behozta a szobámba hogy kérek-e na mint a nyúl úgy átkerültem a szobám másik feléből a másikba. Gondoltam nem élhetek ezzel leküzdök. Hát rohadt nehezen ici picit hozzáértem és olyan érzésem volt mint akit megráz az áram , mint mikor a rázatós puskát meghúzom. Majd hozzáértem a farkához de így mitn egy legyintés épp hogy ott rendesen elzsibadt a kezem és elugrottam reflexből. Nem tudom hogy győzzem le.

2014. dec. 15. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el. Hitesd el magaddal, hogy nem is félsz tőle!
2014. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Félelem vagy undor ? A kettő nem ugyanaz.
2014. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. :)

Egyébként miért félsz tőle? Volt valami rossz élményed? Vagy mi?

Különben meg mindenki fél valamitől, aki meg azt mondja, hogy nem az hazudik. :)

2014. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy jó nagyot odab*szol és kész

(kivéve ha bökős, úgy nehezebb legyőzni)

2014. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

is-is.

Talán akkro kezdtem el tőle félni mikor még nem is nagyon tudtam mi az a hal, de a testvérem azzal ilyesztgetett ( egy dobozt húzott a fejére és ijesztgetett hogy ő hal bácsi, ez most lehet vicces de halál komoly így bennem maradt ). Undornak is undor mert hamarább megnézek egy csirke nyúzást bármit, mint azt az undoritó fejű kinézetű halat, ami úgy ott van a tányéron pld ( mindig attól félek hogy hirtelen rángatózik mint mikor kifogják ). A kígyót megfogom, de a halat (békát) soha soha soha. De már unom ezt hogy nagyobb a félelmem.

2014. dec. 15. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! A 3-as vagyok :)

Hmm... Lehet, hogy rossz ötlet de ha gondolod próbáld ki. Először szerezz (pl.:nyomtass) egy-két képet halakról és tedd ki a szobádba vagy ahol sokat látod. Ha már megbarátkoztál a gondolattal, hogy ott egy halnak a képe akkor nem tudom vegyél egy plüss halat :) és az már 3D-s :). Így szép lassan elérsz arra a pontra, hogy tudsz egy helyen lenni halakkal és így tovább. :)

Sok sikert hozzá és ne sürgesd!

Szia :)

U.I.: Majd írd meg hogy ment! :)

2014. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Edd meg őket.
2014. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!