Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nagy környezetvédő miért...

Egy nagy környezetvédő miért olyan marha büszke rá, hogy ha nem muszáj nem ül kocsiba hanem buszozik? És hú és jaj és essünk hasra tőle?

Figyelt kérdés

TV-ben egy LMP-s „nagy zöld” büszkén meséli hogy hű de nagy körny védő, mert pl. kocsiba hétvégén már nem is ül.

Én soha semmikor se ülök kocsiba, mert nincs, mindenhova mindig busszal megyek, vagy épp gyalog, ha még bérletre se futja.


Akkor tőlem triplán hasra kell esni és még nagyobb környezetvédő vagyok?


Ja és azt magyarázza el nekem valaki mit jelent az hogy „muszáj” kocsiba ülni? És ha valakinek nincs kocsija akkor? Akkor nem mindegy hogy muszáj vagy nem muszáj ha egyszer nincs?

Hát akkor tessék. Vegye úgy hogy nincs kocsija és akkor sose ül bele és akkor még nagyobb körny védő lesz.


2015. febr. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén túlreagálod a dolgot, főleg, hogy egy politikusunk szájából hangzott el.
2015. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy ettől hasra kell esni, csak ő saját döntése alapján határozott így. Veled ellentétben nem kényszerből. De látom téged ez nagyon zavar.
2015. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Ha annyira zöld, akkor költözzön ki Borsodba, valami cigányfaluba, és éljen meg a földből... kiváncsi vagyok, hogy mikor menekülne vissza Pestre a liberális kártevő.
2015. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra a rétegre, aki gond nélkül megteheti hogy saját autóval furikázik, nem jellemző, ne hogy ne élne ezzel a lehetőséggel. Ezért van "üzenet jellege" annak, ha lemondanak a kényelemről a közösség javára. Természetesen ha te mindig is közösségi közlekedést és biciklit választottál autó helyett (történjen az bármilyen okból) akkor a te környezeti hatásod igen minimális, és büszke lehetsz rá.
2015. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Vicces az is, hogy éppen a Greenpeace alszik a legjobban akkor, amikor az ételeinket folyamatosan festik és vegyszerezik, permetezik. Az a legnagyobb környezetszennyezés.
2015. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 nem akarok belekötni a gránitszilárdságú logikádba, de szerinted a Greenpeace szennyezi és permetezi az ételt? Esetleg asszisztálnak hozzá? Vagy valaha bármilyen módon pozitívan nyilatkoztak az ipari mezőgazdaság módszereiről?


(Mellékes téma, hogy a humán egészségüggyel nem igazán foglakoznak a greenpeacenél)

2015. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!