Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy annyira...

Miért van az, hogy annyira rajongok Taylor Lautnerért, hogy az már fáj?

Figyelt kérdés
Nagyon szarul vagyok emiatt, hogy élőbe nen láthatom, és még két szót sem tudok váltani vele. :( 14/L
2015. febr. 15. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd kinovod.
2015. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Buta gyerek vagy még, majd kinövöd. Meg szerinted mit akarna amúgy egy 14 éves kislánytól? Ugyan már...
2015. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg A.J.Cookért halok megfelé.Fogadjunk egyikőtök se ismeri.Nem az a Hollywoody színésznő,aki a híres ratyi fikmektől lett híres.
2015. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A.J. Cook odab*sz :3 :D Egyébként én meg Laura Prepon-ért és Taylor Momsen-ért. :D

Majd elmúlik a nagy megszállottság. :) Semmi sem tart örökké... Huh ne tudd meg én mennyi színésznőért és énekesnőért voltam oda aztán szép lassan elmúlt és jött más. :D Mindenkinek van egy olyan korszaka, hogy majd meg hal egy hírességért ne aggódj! :P

2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!