Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Rising starból Sramek Péter...

A Rising starból Sramek Péter hogyan tud ilyen gyorsan megtanulni magyarul?

Figyelt kérdés

Már egész jól beszéli a magyart, pedig elvileg a verseny előtt semennyire se tudott magyarul.

Én meg az angollal hosszú évek óta szenvedek és mégse megy a legjobban. Ilyen jó a nyelvérzéke?


2015. febr. 15. 12:40
 1/4 anonim válasza:
A kényszer nagy úr! Kötelezően kell megtanulnia, a másik része meg a szülei magyarok, így nem nehéz megtanulni, főleg ha nem beszélnek körülötte másképp csak magyarul.
2015. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a lós*art nem tudott!! Az édesanyját láttam, aki folyékonyan beszélt magyarul. Szóval biztos eléggé sok mindent megtanított már neki, mielőtt a rising starba jutott. Ne mondja mar nekem senki hogy ilyen hamar a 0-ról tanulta meg a nyelvet. Ez lehetetlen.

Én inkább azon csodálkozok, hogy nem tud annyira jól, hiszen ős is magyar félig, az édesanyja pedig nem tanította meg jól.

2015. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm, aki személyesen ismeri a Srámeket (nem tudom miért Srameknak ejtik ki de mindegy) azt mondta nekem, hogy a gyerek már tavaly is tudott magyarul valamennyire, mivel szlovákiai magyar faluk falunapján is fel szokott lépni - ő már túl van 1 tehetségkutatón itt nálunk
2015. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több tehetségkutatón volt SK-n. X-faktorban, Megasztárban és még egy másikban 13 évesen.
2016. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!