Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan mondanátok (mondtáto...

Ti hogyan mondanátok (mondtátok) el szüleiteknek hogy rászoktatók a cigire?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anya, apa viszlát a temetőben/tüdőszanatóriumban :(
2015. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:
100%
Sehogy, mert leszoknék róla olyan gyorsan, ahogyan rászoktam.
2015. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez attól függ mennyi idős vagy minimum 18, meg tudod-e venni magadnak, úgy hogy te gürcölsz az áráért. Ha ezek meg vannak akkor nyugodtan meg mondhatod
2015. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Anyú, apú! Nagyon menő akarok lenni a suliba, és ehhez elengedhetetlen, hogy rossz jegyeim legyenek, a hajam oldalt felnyírjam és zselézzem, és mellesleg a cigi is alap követelmény. Enélkül nem számítok embernek! Ne okoljatok ezért, különben írok az ombucmannak! Már gyerek otthonban is kötelesek 14éves gyereknek kijelölt, fedett, fűtött dohányzót biztosítani (ez meglepő, de igaz), úgyhogy szedjétek össze magatokat!
2015. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell azt mondani,lehet érezni a hányingert keltő bagószagot az ember pofikájából,és a ruhájáról.

(Csak a bagósok hiszik azt,hogy ők nem büdösek)

Ja és a rászokás az messze van attól,hogy néha hétvégén elszívsz 1-2 cigit részegen.Mire azt lehet mondani,hogy valaki rászokott,addigra már a szülők tudják úgyis,mert nem hülyék.

2015. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Különben 19/f
2015. febr. 15. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:

18/F

Én nem mondtam el. Direkt lebuktattam magam. Ezt úgy kell értelmezni, hogy direkt benne hagytam az öngyútót mindig a zsebemben, mert ugyebár mosásnál megnézi. Soha nem szólt semmit, mintha kezdett volna beletörődni. Aztán egy kis idő elteltével a szeme láttára elvettem az asztalról egy cigit és kimentem rágyújtani. Ez volt kb 14 évesen. Tegnap letem 18 de valamiért még mindig nem szeretek elötte cigizni. Ők a nővéremmel kint a konyhában cigiznek, én meg egyedül szoktam kimenni a lépcsőházba...

2015. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak őszintén.

Úgy is 10 méterről ki lehet szúrni.

2015. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!