Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 17-18 éves fiatalok! Ti...

17-18 éves fiatalok! Ti "mennyibe vagytok" a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
írjatok már egy költségvetést, hogy összesen mennyi pénzt kaptok közvetlenül vagy akár közvetetten(szóval ha vesztek ruhát a tőlük kapott pénzből azt is számoljátok, vagy amit kajára költötök. szóval mindent számoljatok amit vásároltok, vagy nektek vásárolnak szüleitek.)

2013. nov. 17. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha költenek rám; az öcsém megteszi helyettem is, ráadásul eddig is sok mindent kaptam tőlük. Szóval inkább saját költségvetésből gazdálkodok, legtöbbször csak arra megyek, ami kell.


Egyébként korlátlan pénzmennyiséget kaphatnék, ha akarnék.

2013. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de most olyanokra gondoltam akik nem dolgoznak.
2013. nov. 17. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy dolgozok? Spórolok.
2013. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nyilván abból a pénzből spórolsz, amit a szüleid adnak. gondolom kajára is adnak pénzt...
2013. nov. 17. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esetben legalább a családit a gyereknek adják mégha a szülő nemis dolgozik a gyereknek bérletre meg ilyenekre én is igy voltam a szüleimmel
2013. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Már nem vagyok 17 vagy 18, de azért remélem nem haragszol meg :D


19 éves vagyok, építészmérnöknek tanulok.

Dolgozni nem tudok, mert reggeltől késő délutánig a suliban vagyok, aztán tanulok otthon. Talán kéthetente egyszer eltudok menni a barátnőmmel moziba, vagy a haverokkal találkozni.


75 ezret kapok havonta a szüleimtől.

Ebből kb 20-25 ezer elmegy kajára, telefonszámla 7 ezer, bérlet 4 ezer, a többit pedig félreteszem. Ruhákat kb 3 havonta veszek 50 ezer Ft értékben.

2013. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ruhát, kaját vesznek nekem de csak a legszükségesebbeket. Ha valami pluszt szeretnék (telefonszámla, párkapcsolat, szórakozás, jogsi, nyelvvizsga stb.) akkor havi 20000-ből gazdálkodhatok.


17/f

2013. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 papagenou ***** válasza:
mennyi pénze van egyeseknek... én soha nem kaptam igazából pénzt, csak ha nagyon kellett valahova, de nem rám. 3-4 havonta max zokni-boxer. am meg turkálóból 500-1000ftból felruházom magam még ma is, 21évesen...
2013. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!