Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tapasztaltatok már ilyet,...

Ti tapasztaltatok már ilyet, vagy ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés

A kérdés nem igazán ide vonatkozik, de az alapja a depresszió és rossz hangulat, úgyhogy gondoltam, itt teszem fel a kérdést.


Szóval nincs pénzem cigit venni dohányboltban (nem füves cigire gondolok), ezért mostanság nagyon rákaptam a füstölőre. Azt figyeltem meg magamon, mintha ez egy kényszeres-pótcselekvés volna. Most fogyott el az utolsó szál füstölőm, nem tudom, hogy fogom bírni... =D


De a füstölő illatát, füstjét nem szívom be az orromba, mintha cigiznék, csak simán meggyújtom, és mégis olyan számomra, mintha cigarettáznék (ismétlem, a füst csak száll a szobában, nem betegesen szívom, vagy hasonló). És megnyugtat az, ha a füstölőt meggyújtom, nem a konkrét célja miatt nyugszok meg, hanem mert valahol, tudat alatt cigarettával helyettesítem. Talán a füstje miatt.


Ti hogy vagytok ezzel? Mit gondoltok erről?



2015. febr. 15. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hat nem is tudom, talan itt a remek alkalom, hogy letedd a cigit, ha a fustolo helyettesiti nalad az egeszet. ( en magam sosem gyujtottam azert fustolot, hogy ne gyujtsak ra egy rendes szal cigarettara). hany eves vagy? miota cigizel? nem lehet,hogy a fustolo valami relax aromaju, es attol szellemulsz at ennyire?
2015. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne feledd, a cigaretta (és a szesz) is egy drog. Minél többet szívsz cigit, annál többre vágysz. Most eldöntheted, hogy nagydohányos leszel, és költöd rá a pénzed, ami nincs, vagy végleg leszoksz róla, és a pénzedet inkább hasznos dolgokra költöd.
2015. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, négy éve cigizek, volt időszak, amikor láncdohányos is voltam...


Az igazság az, hogy valójában VAN pénzem. És ha NAGYON AKARNÉK, akkor bizony most elmennék a dohányboltba, vennék dohányt, hüvelyt, töltőt...


...de nem akarok. Sajnálom rá a pénzt. Viszont a füstölőnek a füstje nyugtat meg, és nem azért, mert a füstölőnek az eredeti, gyártási célja, bármilyen illata a megnyugtatásra, átszellemülésre szolgál, hanem tényleg akkor gyújtom meg, amikor úgy érzem, hogy nekem most cigiznem kell.


Ilyenkor gyújtom meg... és... mindjárt jobb =]


Habár most épp kialudt, elfogyott az utolsó, lassan pánikba fogok esni =D

2015. febr. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!