Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az MMO-kban esetleg más...

Az MMO-kban esetleg más internetes játékokban a női karakterek hányada lehet a valóságban is nő?

Figyelt kérdés
Kicsit furának tünik, hogy a játékosok 30-40%-a nő lenne.
2015. febr. 16. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány játszik pedig (és nem, nem csak 100 kiló feletti, atompattanásos egyedek), több, mint amennyit gondolnánk, aminek én speciel nagyon örülök is, azonban a női karaktereknek kb a fele lehet a valóságban is lány. Nekem is nem egy olyan ismerősöm van, aki ellenkező neművel játszik, sőt, az egyik még lánynak is tettette magát, hogy előnyöket élvezhessen az adott klánban, amiben volt :D
2015. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem értem miért kéne férfinak lennie annak akinek női karaktere van...


nekem pl több karim volt eddig és szinte mind nő volt...mert pl wowon healer karit szeretek irányítani és inkább női karakterhez illik :)


viszont ismertem több lányt aki wowozott...szóval van aki lány :) ismertem olyan lányt aki meg férfi karaktert irányított...


szóval szerintem ez szerverenként változó...van ahol sok van ahol egyáltalán nincs is...

2015. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennél meredekebbet mondok. Volt egy player valamilyen "xycica" volt a karakterének a neve. Női karakter, amúgy a karakternek képessége volta vadmacskává változás. Valaki keresi voice szerveren, aki még úgy annyira nem ismerte. Mondja hogy ""xycica" vagy?" Erre megszólal egy mély férfi hang: "Maradjunk az "xy"-nál.
2015. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legjobb fail az volt nálunk amikor 13 éves fiúra hitték, hogy lány, mert egér hangja volt :D udvaroltak neki de amikor kiderült elég gáz volt :D
2015. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több osztálytársam is sokszor női karit csinál olyan mmo kba ahol igazából értelmetlen... pl. Cabal
2015. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Firedoom ***** válasza:

WoW on aktiv a karaktercsere ezert van arányaiban nagyobb kavarodás. (kb 50%) Nekem pont ezert van noi es ferfi karakterem is.

A masik ok: Jobban nez ki a páncél egy férfin es jobb a ruha egy non. In my mind.

2015. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!