Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejezzem be az állandó...

Hogyan fejezzem be az állandó elkalandozást?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy régebben mindig elképzeltem hogy egy másik korban/világban vagyok mert nem szerettem ezt a kort/világot. Szóval álmodoztam. Nagyon sokat.

Viszont mostanába, évek után kezdek kibékülni ezzel a világgal, kezdem megszeretni, látni benne a lehetőségeket.Mostmár a helyzetem is jobb régen azért is menekültem mert sokat bántottak viszont mostmár ez is javult.

De még mindig sokat álmodozok és ezt akarom abbahagyni.

Valakinek van tapasztalat? Vagy csak egy jó tanács?

Köszi

17/L



2015. febr. 16. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog az almodozas, de talalj ki minel tobb olyan dolgot, amitol boldogabb lesz ez a vilag szamodra, probalj ki uj dolgokat, amiket korabban sose, ismerkedj minel tobb emberrel... Stb.
2015. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem csak az álmodozás "tart életben". Mert legalább álmodozás közben elviselhető a világ :D

De egyébként olvass, barátaiddal menj el szórakozni, üljetek be pizzázni, kávézni, sütizni vagy bulizni, takaríts, este lefekvés előtt olvass, de pedig kalandozz (mondjuk egy olyan könyvtől még lehet, hogy jobban kalandozol :D).

Összességében szerintem nem rossz dolog kalandozni. Csak amikor épp nincs ott az ideje, akkor ne csináld, például ha beszélnek hozzád, vagy épp órán ülsz, dogát írsz :D

2015. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a való világban helyt állsz, addig álmodozz bátran. Nem kell szeretni feltétlenül, de meg kell találni benne a jó dolgokat azért.
2015. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!