Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az emberek Budapesten?

Milyenek az emberek Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Én jófej vagyok!
2015. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
magyarok...
2015. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
humanoid formájúak
2015. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Türelmetlenek.
2015. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Olyanok, mint bárhol máshol. Sokfélék.
2015. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Én budapesti vagyok, ma megkaptam hogy aranyos is :) Szóval hogy ha rólam következtetsz a többi budapestire is, akkor aranyosak vagyunk :)))
2015. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért vidéken milyenek? Én Pécsi vagyok és a cégben is rengeted a vidékről felköltözött, van Pécsi, Veszprémi, Erdélyi is..stb. Szóval nem kell félned nem vagyunk mások. Bunkók meg mindenhol vannak az nem hely függő.
2015. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
A tősgyökeres pestiekkel, akik nem sokat jártak, nincs rokonuk Pesten kívül nekem az volt a tapasztalatom, hogy a kisebb városokat, mint amekkora már Kecskemét, Eger, Cegléd szinte faluszintű életközösségnek nézik és unalmasnak tartják. De lehet, hogy csak én találkoztam eddig ilyen tősgyökeres pestivel, de pl elcsodálkoztak, hogy van mozi Cegléden, Kecskeméten ráadásul 2 is.
2015. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen az egyik tőzsgyökeres BP-i például Pécset is halál unalmasnak tartja, pedig elég nagy város... Viszont az itt született és élt nők meg sokkal lazábbak, bár együtt élni ilyen nőkkel nem biztos, hogy jó :-)
2015. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Nagyvárosiak. A közönyösség az utcán nagyobb. Sok a verseny helyzet, és az, ami ezzel jár. Az igazi gond, hogy 1000-ből egy hangos bunkó van, akkor 4 megállóhely között egybe bele fogsz futni. És sajnos, akinek egy ilyen tönkre teszi a napját, azzal is rossz tapasztalatokat szerezhető, pedig általában nem olyan. De sok a jó gyerek is. Csak őket nem a hangos randalírozásról ismered meg.


A nagyváros átka, hogy az ignorancia elterjed benne.

2015. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!