Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kire mondanád azt, hogy...

Kire mondanád azt, hogy hétköznapi szuperhős? Milyen tulajdonságokat párosítanál hozzá?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 16:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Én azt aki 8 óra munka után siet a másodállásába dolgozni estig vagy tovább, hogy a gyerekeinek ne kelljen sokat nélkülözniük ebben a cigány országban. Ők a hétköznapi hősök. Ja és az az állatorvos aki munkaidején kívül akár éjszaka is ellátja a macskádat vagy kutyádat ha elütik vagy valahogy megsérül.
2015. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én például arra a nagymamára, aki az unokáit azért eteti és látja el, mert a szülő(k) elveszítette(ék) a munkájukat, és nincs számottevő jövedelmük.
2015. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik minden nap emberek életét mentik meg
2015. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki a kötelező feladatai mellé letesz valamit, ami a társadalomnak a hasznára válik. Önkéntes a vöröskeresztnél, ápolja a panelház kertjét, fenntartható módon él (szelektív gyűjtés, tudatos váráslás, közösségi közlekedés, stb.), stb stb.
2015. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, és kiegészíteném a rendvédelmi szervekkel (mentők, rendőrök, tűzoltók, kommandósok, katasztrófavédelmisek, katonák, és én valamennyire a polgárőrséget is ide sorolnám).
2015. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki az, aki érdek nélkül segít másokon.
2015. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Például apukám, aki egyedül felnevelt minket úgy, hogy az ég világon semmiben nem szenvedtünk hiányt sem anyagilag, sem emberileg.

Tartásdíjat sosem kapott. Mindig vitt minket iskolába, otthon volt, mikor hazaértünk, takarított, főzött, mosott. E mellett (sokszor éjjelente) dolgozott, fenntartotta a nem is kis életszínvonalunkat.

Nyaralni jártunk, különórákat fizetett. Ha fellépésünk volt, eljött, sőt: még vitt is másokat is, segített a színi tanodában, stb.

Most, felnőtt korunkban is a végletekig, maximálisan számíthatunk rá. Akármi gond adódik, az első gondolata, azt hogyan lehet megoldani.

Önzetlen, ezért semmit sem kér cserébe.

Nekem ő hős. :)

2015. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!