Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek furcsa az ha nem...

Szerintetek furcsa az ha nem szeretnék senkihez alkalmazkodni és idegen tulajdonságokat magamra erőltetni csak azért, hogy népszerű legyek és sok barátom legyen?

Figyelt kérdés
Ehelyett inkább bezárkózom és a magam belső világát élem és nem érzem mégsem magányosnak magam, sőt túl gyorsan száll az idő. Lehet egyedül vagyok az ilyen véleménnyel. Mostanra egyetlen barátom sincs, korábban sem volt nagyon. Nem a kommunikáció hiánya miatt, hanem mert úgy gondolom ne hordjunk maszkokat.
2014. dec. 30. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ez lenne a normális, és ha mindenki önmagát adná, akkor sokkal több olyan embert ismernél, akivel találsz közös dolgokat. Én úgy vagyok vele, hogy vagy önmagamért szeressenek, vagy felejtsenek el.
2014. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Majd "kinövöd".
2014. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló álláspontját osztom. A másodiktól kérdezném, hogy mit kellene kinőnöm.
2014. dec. 30. 12:29
 4/11 anonim válasza:
Sok olyan ember van aki nem várná el tőled hogy akármilyen maszkot hordj magadon, de egy kicsit neked is változnod kéne, mert így lehet hogy azok az emberek nem mernek feléd nyitni.
2014. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már az eleve kizáró ok, hogy nem fogyasztok alkoholt, nem dohányzom, bulizni sem járok.
2014. dec. 30. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig én is ugyanezeket az elveket tartom, és az osztályom normálisabbik felével jóban vagyok. Nem azt mondom, hogy amolyan örök barátság, de pont elég, hogy ne érezzem magam egyedül.
2014. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem egyedül magam. Megint más kérdés, hogy valaki egyedül érzi-e magát vagy pedig magányos. Én egyiket sem tapasztalom, mivel annyi minden mással el tudom magam foglalni.
2014. dec. 30. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor kockulj magadba. Miért is írtad ki a kérdést?


"Szerintetek furcsa az..." igen, de te úgy sem akarsz változni.

2014. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiság volt a részemről vannak-e még hozzám hasonlók. Nem változni szándékozom és mondom még egyszer úgy elmegy az idő, hogy az itthoni munkáimat sem tudom megcsinálni. Mondjuk tény, hogy 6 órán keresztül nézek filmeket.
2014. dec. 30. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább az alkalmazkodás képességének hiánya..senkit nem fogadnak el,a felvett tulajdonsága miatt,mivel mindenki érzi,hogy az nem az övé..ha jól érzed magad ebben az állapotban,nincs gond,de könnyen így maradhatsz,akkor is,ha már nem jó.
2014. dec. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!