Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kedves, nyugodt, szerény...

A kedves, nyugodt, szerény lányok/nők miért váltanak ki a nők többségéből agresszív tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Sok hasonló karakterű híres közszereplő van, és ha megjelennek róla cikkek, akkor a face profillal írogató nők a cikkek alatt majdhogynem írásban meglincselnék az adott hölgyeményt.

2015. jan. 13. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki intelligenciaszintjének megfelelően reagál a világra és az emberekre. A legalapvetőbb valami ésszerű érv vagy kritika lenne, ha arra nem telik, akkor bizonyos agyiszint alatt az a szabály, hogy minél hangosabb és harsányabb vagy, annál inkább igazad van.
2015. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy mert tudat alatt ők is olyanok szeretnének lenni. Tudom, hogy ez most nem tartozik élesen a kérdéshez, de ha valahol egyedül vagyok, és jön egy ilyen értelmes hölgy banda, nekem is beszólogatnak, pedig nem csinálok semmit, csak állok. :D Én ilyenkor arra gondolok, hogy irigyek valamire, másért miért? Én nem fogok senkinek beszólni, azért mert szebb nálam, vagy mert tetszik a stílusa stb..
2015. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert irigyek a másikra és ezt így fejezik ki mivel primitívek.
2015. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12:06


Velem is ez történik és ugyanez lenne a válaszom,mint a tied.

2015. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, bocsánat, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy olyanok kommentálják ezeket a cikkeket, akik már idősebbek, meg amúgy sem volt hozzájuk túl bőkezű a Jóisten.

Van egy ilyen kedvenc híresebb hölgy, és rosszul esik olvasni a kommentárokat alatta mindig. :(

2015. jan. 13. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű irigység és primitívség. Attól, hogy valaki jól néz ki, még nem kell bántani. Nem lehet mindenki csodaszép (én például átlagosnak tartom magam, és sokszor előfordult már velem ilyen), de ápolt igen.
2015. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Önmagadnak lehet, átlagos, de valakinek biztos nagyon szép. :)
2015. jan. 13. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert féltékenyek, hogy a másik népszerűbb vagy csinosabb vagy egyszerűen csak többre vitte.

Amúgy jellemző, hogy lepukkant, elhanyagolt külsejű, nem túl művelt emberek szoktak másoknak beszólogatni, akiknek az élete egy csőd. Vagy az igénytelenül kipakolt plázacicák 0 IQ-val, akik egy tonna vakolat nélkül 10 évvel többnek látszanak a valós koruknál, olyan ronda a bőrük és még a kettes szorzótáblát se tudják elmondani segítség nélkül. Erre a két néprétegre jellemző az általad felvázolt primitív viselkedésforma.

2015. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!