Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak bejön, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak bejön, ha egy srác elméleti fizikus?

Figyelt kérdés

Példaként aki ismeri a Agymenőket. Leonard és Penny kapcsolata, szerintetek ilyen megeshet a valóságban is :D?


Egy lényegébe nem túl okos lány és egy egész okos fizikus együtt ?


A kérdést persze csak poén :)


2015. febr. 7. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :)
2015. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

1. Leonard kísérleti fizikus, Sheldon az elméleti :D

2. A valóságban a lányok az okos alatt jóképű srácot értenek hipsterszemüvegben. :D

2015. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem be, de annyira én se vagyok ostoba liba mimt Penny.
2015. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igaz :)


Régen néztem már, és keverem.

Bár Penny tényleg nem egy észlény de a maga módján aranyos.

2015. febr. 7. 23:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

- Mi a különbség az elmélet és a gyakorlat között?

- Kérdezd meg anyádat meg a nővéredet, hogy lefeküdne e valakivel, ha az felajánlana neki 1 millió forintot.


...


- Mindketten igennel válaszoltak, apa.

- Nos, akkor elméletileg van 2 millió forintunk, gyakorlatilag meg 2 qrva a házban.

2015. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mint valaki jol leirta a lanyoknak az "okos fiu" az egy inges,szemüveges modellsrac.

Nem a köpcös/kecskeszakallas,Metallica-polos BME-s.

2015. febr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön Leonard karaktere. Ha egy köpcös kecskeszakállas BME-s lenne, nem jönne be.
2015. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy Brian is összejött Jilliannel, szóval létezik a jelenség.
2015. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem nézem az Agymenőnekt ,szóval arról nem tudok nyilatkozni ,de ugy magára a kérdésre válaszolva , barátom is fizikával szeretne majd foglalkozni és inkább úgy mondanám ,hogy tisztelem ,meg érdekesnek találom hogy nagyon jó belőle és ennyire érdekli. Mondjuk buta nem vagyok , igaz a reál kicsit rosszabbul megy ,de humán tantárgyakból 5-ös vagyok ,kéttannyelvű gimnáziumba járok.


És egyébként nem a fent említett szveg kategória , hátközépig érő haj , magas , vékony , gitáros srác , nem bulizik/iszik/cigizik stb. , tehát büszke vagyok rá minden szempontból.

2015. febr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2: A valóságban a lányok az okos alatt jóképű srácot értenek hipsterszemüvegben. :D


Zseniális, az egyik legjobb mondat az FB-n.

2017. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!