Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön a lányoknak ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a lányoknak ha egy fiú ért a műszaki dolgokhoz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 15:53
 1/4 anonim válasza:
Nem hinném, hogy ez az első szempont.
2015. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen miért ne, jó ha egy fiú ért hozzájuk.

De ez most olyan, hogy bejön a pasiknak, hogy tudok főzni? Hát, persze biztosan, de nem ettől fognak akarni engem.

2015. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen.Én el sem tudnám képzelni hogy olyan barátom legyen aki nem tud megszerelni itthon pár dolgot vagy azt sem tudja hogy melyik szerszám mire való.Szerintem gáz ha egy férfi nem tudja legalább az alapokat ilyen dolgokban.Bár én ugy nőttem fel hogy nagyon ritkán hívtunk szerelőt mert apukám is nagyon ügyes volt,sok mindenhez értett.Barátom is szintén ilyen.Persze nem tud mindent megcsinálni például tévét vagy sütőt nem szerel de a villanyszerelésben meg a vizes dolgokban profi.
2015. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#2: néha az is szempont :D
2015. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!