Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobb kezes vagyok, bal kezes...

Jobb kezes vagyok, bal kezes is szeretnék lenni, mennyi idő lenne?

Figyelt kérdés
Jobb kézzel írok.Szeretnék bal kezes lenni.Mennyi időbe és gyakorlásba telne megtanulnom bal kézzel írni?Ha meg is tanulok,lesz belőle a későbbiekbe gondom?

2015. febr. 20. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
passz, ha erős érdeked fűződik hozzá akkor könnyű. balkezesként eltört a bal kezem egyszer azóta tudok jobbal, de nem tökéletesen mivel nem gyakorlom..cirka egy hét alatt tanultam meg
2015. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Pasz.

Tutad hogy a balkezesek ellőb halnak meg mint a jobb?

Tudományosa. Állitják

Nos pechem van viszlát:D

2015. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eredetileg bal kezes lettem volna,átszoktattak.

De elég feltünő,lány létemre úgy írok,hogy sokszor még én se tudom elolvasni :D.Ezért gondoltam azt,ha megtanulok ballal,akkor az ha nem is szép,de olvasható lesz. :)

2015. febr. 20. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Barátom is ilyen az övét se birják elolvasni csak nehezn.
2015. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom alapból jobb kezes vagyok. Egy éve jött az ötlet, hogy meg akarok tanulni balkezes is lenni. (nem csak írni) Beírtam gugliba angolul és úgy emlékszem azt írták, hogy nem egészséges, mert zavart okoz az agyadban. Előtte nézz utána!
2015. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd utána nézek és elkezdek gyakorolni.
2015. febr. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!