Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Újrakezdés félelem? Veletek...

Újrakezdés félelem? Veletek volt már ilyen? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az a helyzet hogy annyira el vagyok keseredve.

Már 5éve hogy elköltöztünk és itt olyan szar minden.Nem látom semminek az értelmét még barátaim sincsenek.Igaz régebben sem voltak sokan de akik voltak azokkal nagyon boldog voltam.Mégpedig egy egyesületbe jártam egy sport egyesületbe. Jó sokan voltunk szerettem egytől egyig mindenkit és nagyon jól éreztem magam velük. Mindig mentünk táborokba meg versenyekre sokat edzettünk, és olyan jó volt. Úgy hiányzik mindez. Sokat gondolkodtam rajta hogy újra e kezdjem mindezt itt ahol élek de nem merem. Sosem lesz ugyan olyan mint volt. Sosem fogom olyan jól érezni magam velük.Mindig össze fogom hasonlítani hogy miben jobb és miben nem. Meg hát egyszerűen félek.Nem merek újrakezdeni nem csak ebben a témában de sehol sem. Úgy hiányzik tényleg. Annyira el vagyok keseredve. Ti mit tennétek a helyemben :( ?



2015. febr. 21. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! megértelek. nekem is volt egy költözés a gyerekkoromban, ami után teljesen megváltoztam.

viszont nincs mit tenni, ott kell megtalálnod a boldogságodat, ahol vagy.

próbáld meglátni a jót, és adj esélyt a körülötted lévő embereknek.

folytasd a sportot, mert az nagyon sok örömet ad.

2015. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!