Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te lány vagy akkor őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te lány vagy akkor őszintén melyik típust választanád: a magasabb, gazdag, bunkó pasi vagy az átlagos, közepes esetleg kisebb, normális pasi?

Figyelt kérdés
Mert saját tapasztalatom a való életben az, hogy csak 10-ből 1 esetben az utóbbi.

2013. aug. 5. 03:48
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
76%

Na de ne felejtsd el, h ez a varázslatos gyakorikerdesek, ahol a nők az utóbbit választják, akkor is, ha a gazdag nem bunkó, hanem tök normális.

Sőt a magas, gazdag, jóképű, normális, izmos, nagyfarkúnak totál semmi esélye, náluk az alacsony, ronda, munkanélküli, kisfarkú a nyerő!!!

Majd meglátod!!!

2013. aug. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az elsőnek, tényleg sok itt a képmutató...
2013. aug. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
46%
21 éves nő vagyok ha magamat kéne értékelnem egy 10-es skálán olyan6-7 vagyok.Nálam egy pasinál a szempontok:1:Testalkat:Legyen tőlem magasabb se túl kövér se túl sovány)2:arc:Nekem pl bejönnek a nagyon rövid hajú/kopasz pasik és sötét hajúak)3:Öltözködés:Fontos,h legyen ízlése de ne a v nyakú poló meg a rózsafűzérrel virítson mert attól hányok a divatmajmoktól...)4:Humor:Legyen vicces de ne próbáljon az lenni mert az gáz,ha természettől fogva van humora egy srácnak az mindig nyerő.5:Legyen önbizalma de ne legyen egoista.6:Ne legyen olyan buta mint a föld!!!És végül ha már elkezdünk ismerkedni legyen bennük sok közös dolog legyünk összhangban.Na és ezek után jön az anyagi háttér ami fontos abból a szempontból,hogy egy tartósan munkanélküli munkakerülővel senki sem tud előre lépni,tervezni az életét így egyértelmű,hogy az anyagi hátteret is figyelembe kell venni,de ezt sosem tudnám mindennek elébe helyezni! Elnézést a hosszú válaszért :P
2013. aug. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
Ez olyan hulyeseg... no letemre 178 cm vagyok nyilvan nem egy kozeptermetu baratom lesz,hanem magas. Es van is, de nem gazdagok. Sot most volt 3 honapig munkanelkuli...es tuleltuk. Nem erre megyek. De egyebkent szerintem akik erre a penzes palikra buknak es csak ezt nezik azok nem igazan lesznek fent egy ilyen oldalon:) a penz megoldja a problemaikat,jarnak bulizni. Nem fognak ide feljarkalni.
2013. aug. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
Hát én nem tűrném, hogy valaki bunkón viselkedjen velem, szóval tuti, hogy a másodikat választom
2013. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
37%

Volt már dolgom gazdagabb bunkó pasival, hát 1 hónap után menekültem tőle, a mai napig írogat nekem, bár nem vesztünk össze.

Most a párom magasabb és normális pasi, de nem lenne baj ha éppen kisebb lenne tőlem.

Legalább ha kisebb lenne, belenyomnám a fejét a melleim közé.

2013. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
12%
Minden nő az elsőt választaná, hiába hazudoznak.
2013. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó válaszoló. Ne általánosíts már te nagyon ész, nem látod pl. a 6. választ?
2013. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy te többször ezt tapasztaltad, vagy láttad, nem azt jelenti, hogy minden lány olyan!! Mahh mindegy is, hiába mondom ezt neked, te már bebeszélted magadnak, hogy minden lány ilyen, igen, minden lány a ro hadék! Komolyan annyira lehúzzátok az agyam, az nem igaz
2013. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy kivagy hanem hogy hogy viselkedsz a másikkal.. 10/talán 1 nő jön össze azzal aki megfelel az ilyen hülye listájának :DD szóval csak lazán ;)
2013. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!