Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén szerintetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén szerintetek normális ez így?

Figyelt kérdés

Barátommal mindjárt 8 hónapja hogy együtt vagyunk. Régen mindig dicsérte a kinézetem. Mostanában már nem. Ráadásul az exének mindig mondja hogy szép és beszél is vele rengeteget. Velem már olyan mintha nem foglalkozna.

Kezdjek aggódni? Vagy hagyjam mert csak túlreagálom az egészet?


2015. jan. 30. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nyolc hónap az sok idő és már megismert és biztonságban érzi magát melletted aggódhatsz de fölösleges inkább azon gondolkodj hogy legyél újra érdekes számára
2015. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszene a dolog,főleg hogy az exe meg képben van.Változott a kinézeted,vagy csak ő változott meg ? Mert ha csak ő,akkor lehet hogy kacsintgat másfelé.
2015. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így magában gáz, ha minden rendbe lenne köztetek és így dicsérné az exét az még talán talán elmegy. Néha én is meg szoktam dicsérni. Bár ő a gyerekkori első szerelmem azóta mind a ketten rengeteget változtunk és komoly kapcsolatunk van.
2015. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nem normalis szerintem, foleg, hogy az exerol van szo.


elgondolkodnek, hogy esetleg csak potleknak kellettem neki...? es meg mindig az exet szereti...?

hiaba a 8 honap, van, ami sosem valtozik...

2015. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es. ezen én is elgondolkoztam. :/
2015. jan. 31. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!