Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már csak én nem vágyom ki...

Már csak én nem vágyom ki külföldre? Vagy van így más is?

Figyelt kérdés
Szinte trendi lett a kivándorlás, a külföldi munkakeresés. Volna lehetőségem, de egyszerűen összeszorul a gyomrom a gondolattól, hogy elmenjek. Ti hogy vagytok ezzel?
2015. febr. 23. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, jó sokan vannak, akik nem akarnak külföldre menni, akik nagy hévvel kivándorolnak, azoknak is jelentős része pár év múlva visszakívánkozik.

Egyszerűen nem mindenkinek az az életcélja. Van, akinek a haza, a környezet, a barátok, ami ide köti, többet jelent, mint a kicsivel több jövedelem.

2015. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem jokedvembol jottem el, sokkal szivesebben elnek otthon, ha nem 1 helyben topogtam volna.

De ha megteheted maradj, ezt a verset neked kuldom:

[link]

2015. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
en nem laknek kint, a szegenyebb orszagok nem sokkal kulonboznek Magyarorszagtol, a gazdagok meg tele vannak bevandorlokkal, nem tudnek ugy elni, hogy leneznek es utalnak az 'oslakosok'.
2015. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék elmenni, de ki tudja, mi van ha holnap éppen azt a szektort nézi ki magának a pártállam, amelyikben én dolgozok? Mert akkor bizony kénytelenek leszünk elmenni.
2015. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban egyre többen akarnak elmenni. Köztük én is.

Nem csoda, amilyen a helyzet Magyarországon...

2015. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-8szoros fizetés bizonyos külföldre hív. De a család ide köt. Ezért fél éves küldetések jelentik a határt.

Nagyon sok ismerősöm Nem vágyik vissza. Sőt a családot viszik ki.

2015. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobban teszed, ha elmész. Persze nem muszáj örökre, de nagyon sokat segít a külföldi tapasztalatszerzés mind szakmailag, mind emberileg.


Ha van lehetőséged, élj vele mindenképp, utána pedig eldöntheted, mit kezdesz magaddal :)

2015. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sem akartam. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy sok korombeli ismerősöm miért megy ki. Aztán én is most olyan helyzetbe kerültem, hogy nem nagyon látok mást magam előtt.

Nem tervezek hosszútávon, közben majd haza látogatok, de jobb, mint itthon éhen halni.

2015. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vicc, hogy itthon hónapok óta nem akar összejönni semmi munka, kintre meg két hét alatt összejött - teljesen rendben van a hely.

9-es voltam

2015. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9#, mi sem terveztunk hosszu tavon, kb 1 evre. Ennek mar tobb mint 4 eve es most mar nem is akarunk hazamenni, max ha nyugdijasok leszunk.
2015. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!