Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék külföldre kimenni...

Szeretnék külföldre kimenni tanulni, és jönne velem egy "haverom" is. Azonban egyre inkább belátom, hogy élősködik az emberen, és semmit sem tesz keresztbe önmagától. Mit tegyek, lerázzam? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Pár szaktársammal tervezünk kimenni Hollandiába 1 félévre ösztöndíjjal. Az én ötletem volt, aztán belelkesítettem még 2 embert. Az egyikőjükről viszont egyre inkább azt veszem észre, hogy csak egy jó bulinak érzi, nem is beszél túl jól angolul (pedig az oktatás úgy zajlik), pénzt sem gyűjt rá, csak mondogatja, hogy majd később, most nem ér rá. Pedig tudom, hogy bőven ráérne. Mindent én intézek, ő semmit sem tett hozzá, nem néz utána semminek. Mindenre azt mondja, hogy majd összeülünk, és megoldjuk, viszont egyre inkább az az érzésem, hogy ezzel is ránk hárítja a munkát. A másik srácot is idegesíti, főleg, hogy kint valószínűleg még jobban ránk lenne szorulva. Attól félünk, hogy ezzel a mentalitásával a mi félévünket is tönkretenné, ezért azon gondolkozunk, hogy lekoptatjuk. Sajnos magamnak okoztam a problémát, mert az elején bátorítottam, hogy jöjjön, és nem láttam, hogy milyen. Mit tennétek a helyemben?
2015. febr. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ezentúl csak magadnak intézkedj.
2015. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy ő nem is akar menni, csak te rábeszélted. Rádhagyta hogy örüljél, aztán majd az utolsó pillanatban lemondja hogy ő mégsem megy.
2015. febr. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki finoman hogy ez igy nem megy..
2015. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy ti ketten mentek, ő meg szarik rá, szóval oldja meg egyedül. Ne hagyd már magad hülyének nézni.
2015. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!