Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van itt olyan aki aki...

Ha van itt olyan aki aki teljesen egyedül ismerettség nélkül kiköltözött külföldre elmesélné milyen volt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a bnőmmel mentem ki. Röviden: kapott munkát, összepakoltunk, kirepültünk, kerestünk egy lakást, és ennyi. Ha van valami konkrét kérdésed szívesen kifejtem bővebben.
2015. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak idoszakosan koltiztem ki es dolgozni mentem de onkenteskent. Elotte emilezni kellett sokat es netezni, hogy minel tobb infot osszegyujtsek. pl. szallasrol, arakrol, kozlekedesi lehetosegekrol. forumokon elobb utobb akadt olyan akirol kiderult kint van vagy regi ismeros aki volt kimt. Vagy valakinek a valakije azert csak kint volt:-). bar az en esetemben csak egy 9 evvel korabbi ismeretsegre tamaszkodhattam volna, aki epp egy masik foldreszen tartozkodott.:-)

ami fontos volt nekem hogy masfel honapra elore le lett fixalva hol.leszek mit dolgozom es tudtam kit kell keresnem (telefonszam, cim). Aztan kapasbol a megerkezeskor kozbejott, hogy minden csomagom eltunt (a biztositas fontos!!) viszont pont emiatt egybol lett magyar ismeros is es szamcsere, cim elkerese vesz esetere.

Fontos volt hogy.legyen elegendo tartalek penz arra az esetre ha kiderul, hogy megsincs meg a lefoglalt szallas vagy nem megfelelo ha a munkabaol 3 nap utan kirugnak stb. (velem ilyen nem volt, de azert penz volt felreteve veszhelyzetre).

Odakint meg ezerrel ismerkedni kell. (persze ertelmesen es nem nok vagy pasik folszedesere :-))

2015. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!