Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rájöttem hogy nem tetszik az...

Rájöttem hogy nem tetszik az egyetemi szakom. Ott akarom hagyni. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Tehát már szeptember óta járok a szakomra. Valahogy egyre jobban nem tetszik túl kemény a gyakorlati oktatás, a tanárok begyöpösödöttek és nagyon sokat követelnek. A csoporttársak jó fejek de valahogy sok köztük a bunkó. És ettől még rosszabbul érzem magam az egyetemen. Már hetek óta rosszul vagyok, gyomrom görcsöl, folyton fáj a fejem és gyengeség érzésem is van. Arra gondoltam hogy otthagyom ezt az egyetemet, és jövőre azaz 1 év múlva (mert a mostani jelentkezésről lecsúsztam) újra beadom a felvételit. Bár akkor már 23 éves leszek. Nem lennék olyankor kicsit öreg egy új egyetemi szakhoz persze nappalin??!


Mert a jelenlegi szakon nem találom meg önmagam, valahogy nem tetszik annyira hogy csak szenvedve csináljam végig még a hátralevő 2,5 évet!!



#unalom #karrier #egyetem otthagyás
2015. febr. 23. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentkezel át?
2015. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3005 ***** válasza:
SAME HERE.. de én nem adom fel, ha már belevágtam, akkor végigcsinálom, bármilyen sz@r is, hogy jelenleg kb. csak papíron programozunk, meg a lelke mélyén még mindig progmat nem proginf...
2015. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!