Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most leszek elsős egyetemista....

Most leszek elsős egyetemista. Rájöttem hogy nem tetszik a szak amire felvételiztem és szeretnék orvos lenni. Többi lent?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy megcsinálom az emelt biosz illetve emelt kémia vagy fizika érettségit (Melyik a könyebb?) és újra felvételizek orovosnak. Termépszettudományi szakra fogok járni most szeptembertől. Sikerülhet ez ? vagy egyszerűbb ha átjelentkezek ? Vagy azt nem lehet ? megcsinálnám előről az egész elsős orvosi évet. Tetszik a szakma

2013. aug. 30. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudod, hogy nem tetszik, mikor még el sem kezdődött az egyetem? :DDDD

Legalább egy esélyt adjál magadnak. Átjelentkezni nem lehet.

2013. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most ősszel akarod megcsinálni az emelt kémiát (v. fizikát) és az emelt bioszt?

Mindegy, h. kémiából v. fizikából emeltezel, lényeg,

hogy jelesre kell letenned, hogy legyen elég pontod.

2013. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy be sem akarsz iratkozni oda, ahova most fölvettek?
2013. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tavaszi érettségire mennék. Adok egy esélyt a szaknak persze ez az újrajelentkezés csak a b terv. de meg lehet csinálni 2 emeltet egyetem mellett ?
2013. aug. 31. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég necces, attól is függ, hogy milyen szakra fogsz járni és hogy milyen szinten megy a két tárgy,a miből emeltezni akarsz. Ha még a középszint is nehézkes és onnan akarod magad emeltre fejleszteni, plusz az egyetemre tanulni akkor elég nehéz lesz, de ha a szabadidőd erre fordítod, akkor nem lehetetlen.
2013. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!