Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, de sajnos...

Tetszik egy lány, de sajnos rájöttem hogy cigizik. Nem szeretem a cigiseket, én meg pláne nem szívnák. Szerintetek van így értelme? Lenéz majd azért hogy én nem vagyok hajlandó cigizni?

Figyelt kérdés
14 mindketten

2014. aug. 15. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
édes istenem, 14 évesen kel la cigi a pofájába , hülye mai világ, egyre utálatosabb, amúgy meg szard le , hogy cigizik... hát ha azért lenéz, elküldeném őt a............. jóhogy már nem elvárás , hogy cigizz te is
2014. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Otthon nem engedik neki, ezért nem fogja meg a cigit, de a barátnőivel szokott, adnak neki
2014. aug. 15. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
lenézz lenézz ?? lenézz mert nem szívod a mérget és nem akarsz 60 évesen fuldokolni vagy elötte meghalni tüdőrákban vagy majd egy napon emiatt szenvedni mert leszoksz ?:) választhatol e 3 ut van a cigiseknek mindegyik szar .:)
2014. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De tisztázzuk, én nem vagyok hajlandó se inni se cigizni, nem fogom tönkretenni magam...
2014. aug. 15. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ivásban jó mértékkel semmi rossz nincs, szerintem..
2014. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1000 más módja van, hogy tönkre tedd magad az életben, a cigi csak az egyik.

Én 12 évesen szívtam először, nem tudtam rászokni, 18 évesen voltam először részeg és még mindig itt vagyok.

14 évesen még felesleges ilyeneket kijelenteni, hogy te ezt és ezt nem fogod csinálni mert nem akarod tönkre tenni magad. Ha ő lenéz azért mert nem vagy hajlandó cigizni akkor hagyd mert nagyon éretlen.

2014. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na jó, persze, én is szoktam egy kis bor egy kis sör, nem is az ivás, hanem a CIGI!
2014. aug. 15. 16:41
 8/9 anonim válasza:
szerintem ha viszonozza ezt az erzelmet amit te taplalsz iranta akkor valoszinuleg nem nezne le. viszont ket elu a dolog. ha ilyen mai "rossz" lany, akinek menosegbol log cigi a szajabol szinte fix hogy le fog nezni. de ha normalis beallitottsagu a lany, csak ez a rossz tulajdonsaga van akkor nem fog lenezni, sot tisztelni fog amiert te nem sodrosz a 21. szazadi arral:) ja es ha igazan tetszik nem fog erdekelni hogy cigizik..aztan persze ha ugy alakul hogy osszejottok van jogod hatni ra, es megprobalhatsz hatni egy kicsit a lelkere hogy ne cigizzen:)
2014. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
61%
Szerintem nem probléma, hogy nem vagy hajlandó rágyújatani miatta, sőt... jobb is. Ha meg lenéz miatta, hogy 14 évesen nem cigizel, az neki gáz, de nagyon.
2014. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!