Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért háborodtok fel az...

Miért háborodtok fel az itteni kérdéseken (tök mindegy, milyen témában)?

Figyelt kérdés
Azzal, hogy nekiugrotok a kérdezőnek. Vagy a 1-1 válaszolónak. Még ha botrányos is a kérdés/válasz, akkor is, miért kell kötekedni?
2015. febr. 24. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, láttad-e már ezt a kérdést ma:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ha még elolvasod alatta a kommentjét, hogy nem bízik a terhességi tesztekben, akkor teljes lesz a kép.


És én kiakadok, hogy hogy lehetnek emberek ennyi ésszel életképesek, és hogy az emberi hülyeség mennyire határtalan. Nem tehetek róla, ez van.

2015. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát...ha megtapasztalod azt a fajta emberi hülyeséget, amit itt tudnak produkálni egyes agyatlan egyedek, akkor utána te is felháborodnál/elszomorodnál, hogy azok az idióták többségben vannak.
2015. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor is virtuális hajtépés szokott történni például ha a tudomány által még fel nem tárt témáról beszélgetnek. Akár itt, akár fórumokon, bárhol. Viszont aztán a hosszas virtuális kocsmai verekedés végeredménye néha az hogy megszületik a válasz. Persze ekkor mindenki befejezi a "verekedést", hisz mindenki azzal lesz elfoglalva hogy hogyan hasznosíthatja az adott információt.

Vagyis van úgy hogy nem számít hogyan jutunk hozzá egy-egy információhoz, nem számít az emberek tulajdonsága, hanem maga az információ a lényeg.

Ilyenkor nem nagyon érdekel bennünk például az olyan hogy "Ha nem lennél vak és analfabéta, akkor..."

Vagy az sem hogy "Nincs teljesen igazad válaszoló, mert én tudom jobban..."

2015. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!