Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én látom úgy, hogy egyre...

Csak én látom úgy, hogy egyre rosszindulatosabbak a válaszolók/felhasználók itt a Gyakori Kérdéseken? Pár éve mintha normálisabbak lettek volna!

Figyelt kérdés

Pár évvel ez előtti kérdéseket olvasom, és nem látok ennyi gonoszságot, meg kötekedést a válaszolóknál mint a mostani kérdéseknél.



Tele vannak a normális kérdések is, amikor valaki normálisan l megfogalmazza a történetet olyan válaszokkal, hogy: "Te idióta, szánalmas vagy, mi közöd hozzá? Miért nincs jobb dolgod, ez mit érdekel téged? "

Az örök favorit a "tanulj meg helyesen írni!"


Csak nekem tűnik úgy, hogy más már ez az oldal a kérdések 70-80%ban arról szól, hogy kiír egy kérdést valaki, és a válaszoló 10-20%a valami hasznosat ír, e a maradék meg oda írja, hogy "idióta! Mi közöd hozzá!?"


A megdöbbentő hogy sok felhasználó neve ki van írva.

És régen évekkel ez előtti kérdéseikhez amikhez válaszolóként írtak, jókat írtak, segítőkészek voltak.

És megnéztem most pár kérdést és ott volt a nevük, és már Ők is olyanokkal jöttek, hogy "Te aztán k... okos vagy! Idióta vagy ecsém! Ezt te se komolyan kérded ugye?"


Most ezekkel mi lett? Évekkel ez előtti válaszaikon a segítőkészséget látom, most meg a nem olyan régi válaszaikon a trágárság, a gonoszkodás, a mások megalázása érződik! - Bele untak már a gyakorizásba? Akkor miért járnak mégfel? Függők lennének?



2014. máj. 19. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Igazából meg tudom érteni őket, mert egyre hülyébbek a kérdés feltevők. Naponta ismétlődnek ugyanaz a kérdések, ha meg segíteni akarok, engem hülyéz le a kérdező...
2014. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen egyetértek veled, én is így látom. Számomra a legfurább, hogy itt mindenki makulátlan, hibátlan, maga a megtestesült szentlélek. Az emberek mindenki kritizálnak, megmondják, hogy helyes élni, és nem képesek magukba nézni,hogy ők valójában milyenek.

Ha én itt válaszolok, mindig objektív próbálok lenni, nem feltétlenül a saját véleményemet írom le, ha nem mondjuk egy tendenciát.


Az is annyira béna, mikor valakit a helyesírásával zaklatnak. Nem lehet mindenki a nyelvtan istene, ez van. Ettől még lehet a kérdésére normálisan válaszolni, mert ha akarjuk, akkor úgy is megértjük a kérdést.


Abban biztos vagyok, hogy aki itt bunkózik, az a valóságban soha sem merné ennyire markánsan vállalni a véleményét, és a sok elnyomott indulat itt ölt testet. Ezt inkább szánom! :)

2014. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

"Ettől még lehet a kérdésére normálisan válaszolni, mert ha akarjuk, akkor úgy is megértjük a kérdést."


Azért van olyan kérdés, aminél 5x elolvasva sem értem mire akar kilyukadni a kérdező, 1-2 elírásba belekötni tényleg köcsög dolog, de azért ha már feltesz valaki egy kérdést, akkor 2 perc végigfutni. Ráadásul ott van a helyesírás ellenőrző is.


De amúgy tényleg sok a bunkó itt, néha én is az vagyok, mikor valaki naponta felteszi ugyanazt a kérdést, meg vannak kérdezők akik tényleg nem a maguk dolgával törődnek, vagy épp az kell hogy megmondják nekik az igazságot.


Ilyenek akik tipikus önsajnáltatók, és csak arra várnak hogy na majd itt mindenki helyesli őket, vagy vannak a tipikus "szomszédom, barátnőm, ismerősöm élete" típusú kérdések, amihez aztán tényleg semmi köze a kérdezőnek.


Meg alapból nem kell a kérdezőket se félteni, 90% olyan, hogy feltesz egy kérdést, amiben előre eldönti hogy márpedig neki van igaza, és az ilyenek szoktak vitába fajulni, mert rögtön elkezd anyázni ha nem mindenki vele ért egyet.


Vagy utálom azt, mikor a kérdező, főleg politika kategóriában csak direkt vitát akar generálni, és uszítani az embereket.


Vagy ott van a kérdező, akit az zavar, hogy a szomszéd a 20 éves bmw-jével miért a ház előtt áll és miért nem a garázsba...most komolyan, erre mit tudsz írni azon kívül, hogy semmi köze hozzá?


Persze vannak trollok, rosszindulatúak is, de a kérdezők között is ritka az, aki értelmes kérdést tesz fel, vagy tényleg segítséget vár, az olyanok azért szoktak normális választ is kapni.

2014. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Én azt vettem észre, hogy általában akik bunkóznak azok rendszerint hihetetlenül okosnak hiszik magukat, másnak semmi esetre se lehet igazuk, és közben még egyértelműen a leírt szöveget, sokszor a legegyszerűbbet se értik meg. Általában, legalábbis az én megtapasztalásaim szerint ezek szoktak "nyelvtannáciskodni", persze csak a net segítségével, mert hát eléggé érdekes, hogy a szöveget nem értik úgy ahogy persze a többség érti csak ő nem, akkor hogy tud helyesen írni? Már sokat bosszankodtam emiatt, de rájöttem, hogy felesleges...sajnos ma már mindenkinek lehet netje, ahhoz túl sok szakértelem nem kell, így a legbutábbak itt élik ki magukat, meg gondolom a többi fórumokon is, bár azért komolyabb fórumokon a moderátorok is jobban oda figyelnek. Lehet most az én hszem is rosszindulatú feléjük, mármint a buta emberek felé, de ez van én már csak szánni tudom őket, hogy nem képesek normálisan viselkedve fórumozni. Arról nem is beszélve, hogy a szabályzatot persze szintén egyikük se ismeri, de nem is akarják ismerni, vagy ismerik, de nagy nevetgélések közepette "lec@rják", hisz ők csak szórakozni járnak ide. :)
2014. máj. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy összetűzésem egy ilyen "beszóló" emberkével, nem bírtam ki, hogy privátba ne írjak neki, kiderült, hogy egy magányos, senkinek sem kellő, idegbeteg emberke, mert beszédbe elegyedtem vele, és elmondta a problémáit. Komoly gondjai voltak, valóban.

Tele volt az élete feszültséggel, és itt vezette le folyamatosan az embergyűlöletét.

Szóval sokan nem igazán arra használják ezt az oldalt, amire kitalálták.

Sajnos.

Ezért szorgalmaztam már egy párszor, hogy változtathatnának már rajta az oldal üzemeltetői, de a kezdetektől fogva ugyanilyen(ronda)

2014. máj. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok: egyébként miért is lettem lepontozva? No, nem mintha a pontozás számítana bármit is számomra, de azért érdekelne.
2014. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi a sok frusztrált ember pontozott le bennünket! :D
2014. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, hát én teljesen nyugodt vagyok, de mostanában, azért csak érdekelne, h ha már így tesz vki miért tesz így?! :D Csak, hogy értsem! :D Bár van egy sejtésem, hogy válaszra ugyan várhatok! :D Lehet jobban járok, hogyha megérteni se óhajtom! :D
2014. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Ne aggódjatok ment a zöld! :D
2014. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tényleg így van, és ennek kérdésnek a kiírása óta csak lejjebb ment a színvonal.. konkrétan nem lehet szinte semmit se kérdezni, hogy ne legyen olyan nagyokos aki elkezd szapulni.. nem vagyok az az érzelgős típus, de skacok, olyanokat írnak hogy az még bennem is nyomot hagy XD
2016. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!