Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak hogy...

Bandi6891 kérdése:

Mi lehet az oka annak hogy hirtelen elkezdek gyűlölködni?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen nagyon gyakran,ma a bevásárlásnál egy idős nő a seggembe tolakodott és baromira nem zavartatta magát,ilyenkor is elönti az ideg az agyam.

Bicikliztem hazafele,csomagok a montim kormányán,kikanyarodtam a járdáról az útra gyalogosan hogy az úton felszálljak,erre egy szokatlan kocsibeállónál(kialakított bicikli sáv feljebb egy 20 méterrel egyébként),kb ahol szinte senki nem szokott biciklivel lekanyarodni a járdára,valami kapucnis idióta lány tinédzser pont ott szerencsétlenkedett,szidtam neki is azt a bizonyosát és egyéb cifraságok.Fortyogok,ideges vagyok,dühös,utálatot érzek.


Az tuti hogy valami betegség de ti mit gondoltok?

Papíron szorongás és depresszió szerepel.

Talán ezek egyvelege plusz az időnkénti mély völgyek ennyire összeadódnak?Egyébként marha régen volt ilyen pocsék napom,nem volt kedvem még dolgozni sem,sokat segítek a munkatársaimnak de most alig tettem meg és azt is 'fintorogva'.Mások is panaszkodtak,biztos az időjárás sem volt kedvező az állapotomra.


Semmi sem tetszik,semmi sem jó nekem,idegesítenek az emberek.


2015. febr. 24. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A téged ért hatások következménye. Egyébként, ha az ember nyitott szemmel jár és megtapasztalja a valóságot a maga számtalan igazságtalanságával együtt, ez könnyedén megesik. Én is túl sok mindent veszek észre az utcán és bizony a figyelmetlen járókelőkkel is meggyűlik a bajom.

Sokat változott a világ az emberi erkölcsökről nem is beszélve...vannak még, akik nem tudnak ezzel azonosulni.(szerencsére)

2015. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó oké,de én sem vagyok különb,szoktam én is figyelmetlen lenni.De nem hiszem hogy érzed a problémám valós mivoltát.

kritikussá válok és utálatossá pont amivel engem is ki lehet kergetni a világból.


Az biztas hogy stressz alatt állok végig

2015. febr. 24. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelmetlen alatt mást értünk: fellököm a másikat, meglökve megelőzöm a másikat, a gyalogosok által használt járdán 1000 km/órás sebességgel tekerek csengő nélkül...stb.


Menj orvoshoz, magas vérnyomás..stb.

2015. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot b6-al,de b komplex vitamint is szedhetsz,az is segíthet,a B vitamin idegrendszerre jó..sok folyad€k,amit nem mondanak eleget,mert bizony ez is befolyásolja azidegrendszert,és amit még tanácsolni tudok,kerüld a nyugtalan helyzeteket,ha nem megy akkor ne vedd magadra,hagyj mindent figyelmen kívül,vagy próbálj meg bántás,figyelmetlenség helyett a szeretetre,elengedésre koncentrálni..gondolj abba bele,hogy mennyi gondterhelt de a lelkében jó embervan csak a körülmények áldozatai ők is...koncentrálj arra amintudsz változtatni,a többin úgysemtudsz...remélem segítettem..nekem a magne b6 sokat segít:)...
2015. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és ne bántsd önmagad,ahogy mondták ez a reakció a érzéseidre,természetes:)
2015. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!