Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy külföldi fiú, tánc felkéré...

Egy külföldi fiú, tánc felkérésénél hátrányból indul, mint egy magyar?

Figyelt kérdés
Ma kezdtük el a kampánytáncot az osztállyal, külföldi vagyok, itt születtem Magyarországon. Az a lényeg, hogy ma tánc előtt még egy lány se mozdította meg a hátsóját, mikor egy fiú párt kellett választani, és én voltam a soros. Persze mindenkinek volt, nekem meg nem. Mindenkivel rendes vagyok, köszönök és segítek, mégis mintha undor lenne az arcukra írva, ez szerintetek a származásom miatt van? Vagy ha nem akkor mi miatt? Kétszínűség?
2015. febr. 24. 21:31
 1/4 anonim válasza:

Bocsi, de nekem erről rögtön az a tipikus mondat jutott eszembe, hogy "csak azért mert cigány vagyok?"

Tehát az eszedbe se jutott, ha magyar lennél akkor se kérnének fel?

Most sajnáltatni akarod magad, hogy biztos csak azért nem kértek fel mert külföldi vagy.

De amúgy te is feltudsz kérni egy lányt(sőt inkább szerintem neked kéne fiú létedre).

2015. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lányoknak kellett odamenniük. Nem sajnáltatni akarom magam, csak nyilván egyértelmű, hogy a bőrszín is szerepet játszik, csak pár emberke szét akarja mosni ezt... Magyarként ( ami hál' Istennek nem vagyok) több szerencsém lett volna. Ja és nem vagyok cigány.
2015. febr. 24. 22:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és írtó nagy baromságot írtál, mert ha magyarként is ez lett volna, akkor ma nem én lettem volna az egyedüli pár nélküli.
2015. febr. 24. 22:27
 4/4 anonim válasza:
Gondoltam, hogy nem cigány vagy, az csak egy példa volt. Az pedig, hogy te voltál csak egyedül, az nem bizonyít semmit. Azért minden közösségben lehet találni elfogadóakat is akiket a származásod nem zavar, de ezer másik okuk lehet rá, hogy nem kértek fel.
2015. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!