Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudtok olyan JÓ (magyar /...

Tudtok olyan JÓ (magyar / külföldi) oldalakat, ahol lehet ismerkedni emberekkel? Lehet közösségi oldal, társkereső, fórum.

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok mint a legtöbb pénzlehúzós társkereső amin max a regisztrálás van ingyen és semmire nem lehet használni, meg facebook jellegű mutogatós értelmetlen közösségi oldalak.


Olyan helyek ahol lehet új emberekkel ismerkedni.


És diszkó kocsma sem érdekel, nem vagyok bulizós ember, nincs is időm eljárkálni hónapokig meg pénzt fizetni azért hogy 1 rakás unalmas emberrel próbálkozzak.



2014. dec. 7. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik ugyanolyan. Viszont a jó hozzáállás is segíthet, hogy találj párt, esetleg baráti kapcsolatot.
2014. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne kifejezetten társkereső oldalon próbálkozz, hanem az érdeklődési körödnek megfelelő fórumon/oldalon regisztrálj, írogass.

A többi magától jön.

2014. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Interpals.net:)

Én szeretem^_^ (Csak tudni kell hozzá angolul egy kicsit)

2014. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Interpals tényleg jó. Bár ha lány vagy, akkor készülj fel, hogy a regisztráció után kapsz vagy 30 levelet, aminek nagy része idióta.
2014. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem ismerek oldalakat az érdeklődési körömhöz, egyébként se lányos érdeklődési köröm van, ott nem sok esélyem lenne lányokkal ismerkedni.


Az interpalst ismerem, ha lenne hasonló külföldi vagy magyar az érdekel.

Sajnos a többség ott is felszínes ember, beszélgetni se lehet velük.

2014. dec. 7. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
sharedtalk.com
2015. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!