Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normalis az, hogy...

Mennyire normalis az, hogy egy fiatal lany ritkan vesz maganak ruhat, ha elmegy buliba szinte mindig a baratnoitol ker kolcson ruhat?

Figyelt kérdés
20 ev koruli lanyrol van szo. Vehetne maganak minden bulira ruhat, de inkabb a baratnoitol ker kolcson ruhakat, mert azok divatos, modern, egyedi cuccok
2015. febr. 25. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ritkán vesz, az normális, de én nem kérnék kölcsön sem.
2015. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tud jól vásárolni, vagy nem szeret vásárolni. Én sem, és mindig csodálkozom, ha valaki divatos. Vagy nincs kedvem divatos cuccot keresni, vagy épp hangulatom szerint vásárolok, ha már nagyon muszáj.

Ha a lány már látja máson, akkor neki úgy könnyebb, ha kölcsönkéri, mint elmenni válogatni, nézelődni, próbálgatni, vásárolni.

2015. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is utálok vásárolni, ruhát meg pláne. Ritkán szoktam, olyankor nagy nehezen ráveszem magam, és megveszek több mindent ami tetszik. :) Kölcsön kérni sem volt szokásom, de ennek ellenére a meglévő ruháimat kombinálva is fel tudtam mindig változatosan és csinosan öltözni. :) Szerintem a kölsön kéréssel sincs baj, de nem baj ha az embernek azért van sajátja is amire azt mondja hogy na igen, ez az én egyedi csini ruhám, amilyen másnak nincs... :))
2015. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ritkán vesz MAGÁNAK...gondolom, a szülei pénzéből.
2015. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nem fura, hogy ritkán vesz. Bár ha megengedhetné magának, akkor nem értem, hogy miért nem vesz, amikor szüksége lenne rá. Az gáz, hogy mindig mások kölcsönruháiban van.

Én nem szeretem mások ruháit hordani és kölcsönadni se nagyon. Szinte mindig lett valami baja, ha kölcsönadtam, vagy simán vissza sem kaptam. :D

2015. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!