Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nem érzem magam szépnek...

Nagyon nem érzem magam szépnek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tudom, serdülőkorban vagyok, de mégis.. Ma pl.: csak úgy eltakartam az arcom és nem akartam, hogy rám nézzen a barátnőm, mert.. mert csak. Nem érzem jól magam a bőrömben, karikás a szemem, azt mondják mosolyogjak, úgy mindenki szép. Csakhogy az én fogaim nem szépek, múltkor nem mondta meg egy osztálytársam min neet és mikor ránéztem és beszéltem nevetett, természetesen a fogamra vettem. Bár még mindig nem tudom mi volt az oka. Vékony vagyok, mégis néha nehéznek érzem magam, mintha elteltem volna. 13,5/L A normális válaszokat megköszönöm..

2015. febr. 25. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudom mindenki ezt mondja, de sokszor a fiatalok hajlamosak magukat másként látni, mint amilyenek valójában. Szerintem nálad is ez a helyzet.
2015. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gömbicica ***** válasza:

ha karikás a szemed, annak oka van.

a fogaid lehetnek rosszak,csináltasd meg. lehetnek csámpásak, az még sexy is lehet -persze ha már fogszabályozást kiván annyira, az más-

ha nem hófehérek az nem baj. a fog alapjáraton csontszinü.

Aztán lehet, csak Te képzeled a fogproblémát.

Ha vékony vagy azért érezheted magad nehézkesnek, mert rosszul táplálkozol, terhelt lehet az emésztőrendszered.

fogyassz elegendő vizet, gyümölcsöt, mozogj, és MOSOLYOGJ :-)

ESETLEG ha iskolaorvosi vizsgálatra kerül sor, kérdezz rá a karikás szemre.

ez lehet fáradtság kialvatlanság miatt is)

2015. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem kialvatlanság, szedek vasat is C vitamint.. :)

Ilyen vagyok, örököltem. A táplálkozásommal biztos baj van, nem iszok eleget, és hébe-hóba kihagyom a vacsorát vagy az ebédet..

A fogam; az első két fogam között van egy pici hely.

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, szívesen várom még őket! :)

2015. febr. 25. 19:19
 4/11 A kérdező kommentje:
És sajnos már kaptam olyat, hogy "már távolról "világított" a karikád.." egy "barátnőmtől"
2015. febr. 25. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyanítom, te is csak túl kritikusan látod magad. Ha valaki nevet valamin, egyből azt hiszed, hogy rajtad nevet. Ha valaki odasúg a mellette levőnek valamit, te egyből azt hiszed, hogy rólad mond valami rosszat. Ha rádnéz valaki, egyből azt hiszed, hogy azon agyal, milyen rosszul nézel ki. Ugye?

Hidd el, amiket ilyenkor gondolsz, azoknak nem hogy a fele sincs úgy, de 99%-ának teljesen más oka van. Ez csak amolyan tini kori apranoia. Azt hiszed, mindenki téged néz, hogy hol kereshetne benned hibát, közben meg legfeljebb a szépségedet bámulják meg. ;-)

2015. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen sokszor van ilyen.. :D

Egy fél napig tartott nálam a "most aztán önbizalommal teli leszek" énem.

Mindig visszaesek, akárhogy próbálkozok.

2015. febr. 25. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Sejtettem ;-)

Mondjuk ezen kisebb-nagyobb mértékben majdnem minden tini átesik, és főleg a lányokra jellemző, hogy akár nagyítóval is, de keresnek valami "hibát" magukon, amit más lehet észre sem vesz, és abból bődületes nagy problémát csinálnak. :-)

De hidd el, ezek általában tök jelentéktelen, egyáltalán nem feltűnő dolgok, csak te nagyítod fel a dolgot.

2015. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet.

Nem tudom, de nehezen tudok rajta változtatni.

Főleg a karikáim zavarnak, amik tényleg látszanak..

Köszi

2015. febr. 25. 20:18
 9/11 gömbicica ***** válasza:

[link]


alaposan tanulmányozd át :)

bal oldalon vannak a panaszok, ha rákattintasz, akkor az ábrán megjelnik, hogy miről is van szó.

ugyanekkor, jobb oldalon megjelenik az, hogy milyen sóval orvosolható.

ha lefelé mész az oldalon, akkor elolvashatod, hogy étkezésedbe milyen élelmiszereket tanácsos bevinni, hogy az adott panasz megszünjön -)


a két fog között lévő némi hézag pedig ne idegeljen.

sokkal rosszabb lenne, ha tök sürüek lennének.


Szóval szép vagy, kedves vagy, boldog vagy!!!

2015. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gömbicica ***** válasza:

[link]


itt is vannak karikák :-) és hidratáltság után eltüntek :-)

igaz a képen idősebb ember látható, de a Te tested is éppen igy reagálhat a több folyadékra.

egy próbát megér)

2015. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!