Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ellen mit tehetek? (népszer...

Ez ellen mit tehetek? (népszerűség, többi lent)

Figyelt kérdés
szóval 17 vagyok és fiú. Az a bajom hogy mindenki el van nélkülem és senki sem keresi a társaságom, senki nem hív sehova sem. Facebookon is sokszor látom (pl természetesen) hogy megjelölik egymást hogy itt-ott voltak, ahol én még sosem, pedig bármikor lenne alkalmam. ha hívok valakit nem is általában, állandóan mindenki nemet mond. Nem kérdezi senki hogy vagyok, mi van velem, hogy mennek a napjaim. csináltam ask.fm-et is. Tbb mint 100 ismerősömnek van. Még facen is megosztom a napi kérdések válaszait és még így sem kérdez senki. pl. Azt sem hogy ki tetszik, miért stb. másoktól meg igen. azt mondják nagyon helyes vagyok, de magambaforduló, meg önmagamnak való. bármit is jelentsen ez. Egyébként meg önbizalmi problémám is van nagyon sok, mert hiába mondják hogy helyes vagyok, meg 10/8-9 stb. ettől még csak én tudom, hogy hol-mi a baj a testemmel. pl kopaszodom, meg stb. de nem erre kérek választ :) Az érdekelne mit tegyek? Lányok is csak akkor beszélnek velem, ha én kezdem el. barátnőm sok volt.. egy hetes kapcsolatok és megcsalt az összes. újra akarom kezdeni az egész mindent... de hogy? (sulit nem változtathatok semmiképp)

2015. jan. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy introvertált, hisz vágysz mások társaságára, ez csak egy kifogás akar lenni arra, hogy miért nem megy az ismerkedés.


Véleményem szerint ott lehet a gond, hogy mások nem azt látják amit te gondolsz. Esetleg nem vagy elég nyílt. A helyedben én nem változtatnék magamon, hanem megkeresném azt a társaságot, ami elfogad engem úgy ahogy vagyok.

2015. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy midneki nyominak tart mert nem tudok beilleszkedni.. meg hogy én nem cigizem stb... hülyének néznek, lenéznek. Nem szeretem ezeket az embereket.

Olyanokat szeretnék mint én vagyok.

2015. jan. 12. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ismerned kell magad és meg kell találnod, hogy mi alapján gondolnál más embert hasonlónak magadhoz, ha ez megvan akkor kb lehet sejtésed, hogy ilyen embereket, hol találhatsz. Én pl Infós egyetemen találtam rá a "klónjaimra".
2015. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én gimis vagyok de infós sajnoss.. utálom
2015. jan. 12. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Így kérdés alapján szerintem normálisnak tűnsz.

Én azt mondom hagyd a facebookot meg az askot ne fájdítsd a szíved meg ne osztogasd meg magad. :D

Próbálj meg mindenhez hozzászólni valami vicceset, akkor jó fejnek fognak tartani szerintem. Légy laza, ne érdekeljen hogy más mit gondol. És keress olyan embereket akikkel Közelebbi barátságba tudsz kerülni. Aztán megismered az ő barátaikat stb... Előbb-utóbb jobb lesz.

Nekem is sokáig voltak ilyen problémáim. Az volt az oka, hogy állandóan tartottam tőle másik mit gondolnak. De nem olyan nehéz ezen felülkerekedni, csak kezdetben. :)

2015. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!