Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi BAJ származhat a koravénség...

Mi BAJ származhat a koravénségből (korhoz képest nagyobb intellektusból)?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a korodnak megfelelő társaságot fogod keresni. De szerintem konkrétan semmi baj nem származhat ebből.
2015. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kilógsz a kortársaid közül, hamar célponttá válhatsz.
2015. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A koravénség meg a korhoz képest nagyobb intellektus egyáltalán nem egymás velejárói...
2015. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdést arra utalt ha valaki érettebb, prudensebb a kortársaihoz képest, milyen negatív velejárói lehetnek?
2015. febr. 26. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy társasági dinamikával,beilleszkedéssel,hogyan áll.

ha jól,akkor csak nyerhet ezzel az egésszel,mert sokkal jobban átlátja a helyzeteket,sokkal könnyebben becsajozik,könnyebben domináns lesz a csoportban.

ha az életnek ezzel a részével komolyabb gondjai vannak,akkor ugyanúgy lehet lúzer,mint egy hasonló korbéli társa hiába a magas intellektusa egy bizonyos területen.

2015. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Meg egyébként érdekes, hogy mit értünk az alatt, hogy érettebb, mint a kortársai. Én érettebb vagyok, mint a kortársaim, de tudok még gyerek lenni, és szerintem ez fontos. Az érettség nem egyenlő azzal, hogy valaki 14 évesen szerelmi bánat miatt az ereit vagdossa. Én érettnek tartom az olyan fiatalokat, akiknek önálló gondolkozásuk és véleményük van. És nem manipulálhatóak.
2015. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Megkeseredett, magányos, antiszociális, bizalmatlan lehet. A nagyobbak társaságát keresi, azok nem veszik komolyan. Én magamon ezt tapasztaltam. Bár nálam más is közrejátszik.
2015. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"becsajozik,könnyebben domináns lesz a csoportban."


Akkor ezek szerint a csajoknak leszbiknek kéne lenni.

Hát ok.


Bár én nem vagyok leszbi, de átéltem ezt.

Gyerekkorom kb. nem volt, mert egyszerűen úgy éreztem mindig, hogy valami apró tesókkal kell együtt lennem.


Untattak az ő általuk felhozott témák és programok.

Eléggé kirekesztett voltam már-már antiszociális.


A felnőttek nagy többsége nem vette észre rajtam, hogy szellemileg érettebb vagyok, így sokszor udvariasan lepasszoltak vagy hogy mondjam.


Általános-és középsuliban volt egy-két tanár akivel el tudtam beszélgetni értelmes dolgokról, de 2-3 alkalom után már az osztálytársaim csúfoltak, mert amikor férfi tanárral beszélgettem akkor az volt, hogy biztos bele vagyok zúgva.

Ja, ennyit az ő IQ szintjükről.


Most már felnőtt fejjel semmi hátrányom nincs, kivéve, hogy kicsit irigylem a gyerekeket, hogy ők milyen felszabadultak, mennyire vidámak, mennyire "buták" hogy úgy fogalmazzak, tehát nekik van gyerekkoruk, nekem meg nem volt.

2015. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!