Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs elegetek, amikor kapjáto...

Nincs elegetek, amikor kapjátok az ívet egymásután? Mit csináltok, Hogy nyugtatjátok magatokat? Mennyire érzitek jogosnak?

Figyelt kérdés
Pl A család megmondja mit csinálsz jól vagy mit nem,bementek dolgozni,ozz is mindenki a frusztrációját rajtad vezeti le,a főnökről nem beszélve,a buszsofőr,az eladó,az ügyintéző a másik ember az utcán mindenki olt,akiket szeretsz eredetileg akik számítanak neked,ők is egyre frusztráltabbak és gyűlik benned..nem tudod eldönteni,hogy most elbőgd magad vagy elkezdj védekezni,védeni,a pattanásig feszült emberekkel akik hajtják az igazukat,a rendszert veszekedj,vagy csendben belül emésszen tovább...mert sportal,mással lekötöd a napod,ha lenne időd rá,de az vajon mindig mindenre megoldás?Mondjuk ez megy évek óta lassan...mindenkit bekap...vajon sirni,hamár nem birod tovább mennyire szánalmas,vagy itt mindenki kemény és közömbös?Mivel lehetne tartósan változást hozni,hogyha az ember vitamint szed,mozog,kerülnéé az embereket,és egyre jobban leépül,összeomlik,mert mindig mindenki nem járhat dilidokihoz..ez nem megoldás..nem értem ezt az országot..miért élvezik ha a másik,ideges,meggyötört,ha lehet taposni,mert olyan helyzetben vagyok,mert rajtam lesz a talp ha nem én teszem..hogy tud egyszer a bajban összefogni,segíteni a magyar,máskor ellenkezőleg...köszi a választ!

2015. márc. 1. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs, már immunis lettem rá az évek során!
2015. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jò neked:(
2015. márc. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!