Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy dolgozzátok fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgozzátok fel, ha valaki, aki nagyon tetszik nektek, nem akar veletek járni? Mivel nyugtatjátok magatokat és mitől lesz olyankor jobb kedvetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Idő.
2014. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetőségek


1.Úgyis mindegy mire is számítottam...?

2.Úgyse lett volna jó

3.Jól van tudom hol laksz és milyen útvonalakon jársz amikelég kihaltak, majd beid lövöm az altató-lövedéet aztán hazaviszlek ehehehe, vagy törbe csallak trükkösen (na jó ez szánalmas, de éreztem már ilyet, ismerettség nélkül is néha, borzalmas, mennyire úgy érzem hogy "lakat alatt" élek)

2014. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idő a f@$zt! Ha jobban belegondolsz nem az idő segít hanem az hogy idővel nekiállsz másokkal ismerkedni, nekiállsz sportolni, túlórázol a melóban stb. szóval esélyt sem adsz arra hogy rá gondolj... :)
2014. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb kedvem semmitől, általában tényleg az idő segít túltenni magam rajta.
2014. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem visszautasítottak 2-3 nap után rájöttem, hogy egy nő miatt nem kell életképtelennek lenni. Többet vagyok a haverjaimmal és több szabadidős programot kezdtem el.
2014. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Semmivel. Semmitől.

Sodródok az árral és igyekszem úgy időzíteni a bőgéseket. hogy ne legyen ott.

15/l

2014. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azt kaptam amit eddig is. Már meg se lepődöm rajta.
2014. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!