Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben más a kinézete egy...

Miben más a kinézete egy kínainak, mint egy átlagos fehér európai embernek?

Figyelt kérdés
A szemén kívül.
2015. márc. 1. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, h hogyan néznek ki. -_-
2015. márc. 1. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
"Miben más a kinézete...?" és a "Tudom, h hogyan néznek ki..." szerinted nincsenek ellentmondásban? Miért túráztatsz minket retardált kérdésekkel?
2015. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, h hogyan néz ki egy átlagos kínai ember, arra voltam kíváncsi, h van-e a szemén kívül mások szerint eltérés.
2015. márc. 1. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A képeken nem látod bakker? Kezd pl. a bőrénél.
2015. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően alacsonyabbak (főleg vidéki kínában, a városokban már nem igazán), más a fejformájuk, nem szőrösek, fekete szálas haj, stb stb.

Nem kevés időt töltöttem kínában, mégsem tudok értelmesebbet mondani, mint amit egy google keresés alapján le tudsz szűrni. Hülye kérdés.

2015. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg olyan lapos az arcuk valahogy
2015. márc. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alacsony termet, vékony, törékeny testalkat, sárgás bőr, vágott szem, lapos, széles orr, vastagabb ajkak, sötét, vékony szálú haj, sötét szem. Ezeket gondolom te is észrevetted, ha tudnod, hogy néznek ki... nem is értem.
2015. márc. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!