Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ti mit gondoltok errol?

Fiuk! Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Na szoval. A helyzet az, hogy nagyon jo kapcsolatot apolok az anyukammal, es o mindig azzal zaklat, ha ez a tema kerul elo, hogy valtoztassak az oltozkodesemen.

Kb igy nezek ki egy hetkoznap: sotetkek csoszaru farmer, fekete converse, es valamilyen fekete vagy feher felso. (Vagy barmilyen sotet felso, pulcsi akarmi)

Es o azt mondja, hogy jobban felfigyelnenek ram a fiuk, ha szinesebben oltoznek. Csak az a baj, hogy en nem szeretem a szineket. Vagyis csak az ilyeneket: fekete, feher es pasztel szinek. O meg arra gondol, hogy elenk szinekbeoltozzek.

Ti mit gondoltok errol? Tenyleg lehangolo, ha egy lany altalaban sotet ruhakat hord?

A valaszokat elore koszonom:)

16/L



2014. okt. 14. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy a rocker csajoknak is van pasijuk.
2014. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiúként elárulok egy titkot: nem így működik a dolog. Persze lehet feltűnőbb öltözködéssel magadra vonni nagyobb figyelmet, de nem ez dönt.

Na még nekem pl az ilyen stílusú csajok jönnek be.

2014. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A kiegészítők sokat többet számítanak. Egy fekete cucc a legideálisabb alap ahhoz, hogy tuti jó kiegészítőkkel feldobd a ruháid.
2014. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem is az ilyen stílusú lányok jönnek be...
2014. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nálam ugyan ez van, nem szeretem az élénk színeket a ruhatáramban, nem vagyok rockker, de mégis a legtöbb ruhám fekete... ehhez jön a farmer, a szürke, barna és kb. ennyi


fehérnen is max cipő, én azt mondom több ilyen lány kellene mint te, ne változtass azon ahogy szeretsz öltözködni mert az már nem te leszel

2014. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

AZ ilyenekre mondják, hogy tarisznyások. Húgomat is csak 20-as évei elején nehezen lehetett rászoktatnia anyumnak az öltözködésre, és most visszatekintve középsulis képeire bánja, hogy milyen nyomin öltözködött.


Itt nézz körül:

[link]

2014. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) most nagyon feldobtatok a kedvem! Nem is akartam megvaltozni es szerintem nem is tudnek. Meg en eddig is ugy voltam vele, hogy ez vagyok en, es nem akarom "masnak" kiadni magam. Meghat vagy igy fogad el valaki, vagy sehogy.
2014. okt. 14. 13:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat en nem hinnem, hogy "tarisznyas" lennek. Ezek a holmik, amik azon az oldalon vannak, eleg oregesek. Es az en oltozkodesem tavol all ettol. Csak sotet cuccokat hordok.
2014. okt. 14. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van, ne változtass. Anyukád szemével nézve ő szerintem azt se tudja most mi a divat, lát pár srácot meg csajt színesben, és azt gondolja, hogy - na akkor a lányomnak is ilyen " fiatalosan " kell öltözködni -, de ne hallgass rá mert te vagy fiatal nem ő ( gondolom ) és te ezt amúgy is jobban tudod.
2014. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk tipikusan 40 körüli nőnek van 16 éves lánya, ma pedig igényes 40 körüli nők nagyon toppon vannak divatot illetően.
2014. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!